AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ispisivanje sa studija

beba2510

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovu temu sam otvorila iz razloga što nas na poreznom studiju ima dosta koji žele studirati nešto drugo i pripremaju se za to..e sad, ima jedan problem, ta faza upis u novi- ispis iz starog..u mom slučaju došlo je do toga da se upisuju na jedan fax u ponedjeljak ali po rang listi..i sad me brine hoću li se ja stić( ako upadnem :) ) ispisat u taj isti ponedjeljak i upisat novi..jer navodno, nešto se treba plačat, nekih 300 kn ispis..možda manje, možda više..a i neznam kako ta procedura kreće.. bilo bi najpametnije riskirat i sada se ispisat..tako da poslije neće bit problema..al ak se ne upišemo..šta onda..opet pad god..i prijemni negdje drugje, nedo bog opet na porezni..iako ajde nije tu tako loše..molim vas..ako išta znate..ili ste proživjeli slična iskustva.. help me..
 

noname19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

mene zanima prebacivanje na vanredno ako se upisem na drugi faks redovno? zna itko sta o tome? hvala
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

ovu temu sam otvorila iz razloga što nas na poreznom studiju ima dosta koji žele studirati nešto drugo i pripremaju se za to..e sad, ima jedan problem, ta faza upis u novi- ispis iz starog..u mom slučaju došlo je do toga da se upisuju na jedan fax u ponedjeljak ali po rang listi..i sad me brine hoću li se ja stić( ako upadnem :) ) ispisat u taj isti ponedjeljak i upisat novi..jer navodno, nešto se treba plačat, nekih 300 kn ispis..možda manje, možda više..a i neznam kako ta procedura kreće.. bilo bi najpametnije riskirat i sada se ispisat..tako da poslije neće bit problema..al ak se ne upišemo..šta onda..opet pad god..i prijemni negdje drugje, nedo bog opet na porezni..iako ajde nije tu tako loše..molim vas..ako išta znate..ili ste proživjeli slična iskustva.. help me..
Ako je post još uvijek aktualan, mogu ti reći da se niti na jedan faks ne možeš ponovno upisati nakon što se jednom ispišeš (npr. ako se jednom ispišeš s poreznog, ne možeš se više na njega upisati, a tako je i za sve ostale fakseve, no to ne znači da ne možeš ići npr. na pravo)!
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

mene zanima prebacivanje na vanredno ako se upisem na drugi faks redovno? zna itko sta o tome? hvala
ja mislim da nema izvanredno na poreznom...zar ne?
 

frend

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

Ima izvanredno na poreznom ali za to se je najbolje raspitati u referadi ili pretražiti forum,to već negdje sigurno piše...
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

Ima izvanredno na poreznom ali za to se je najbolje raspitati u referadi ili pretražiti forum,to već negdje sigurno piše...
ja sam upisala redovni,al me zanima zbog sestre,ona je zaposlena i htjela bi ici na izvanredni tak da može uskladiti i posao i sve dr.obaveze s faxom,a na internetu piše da ima samo redovni..Budem joj rekla da pita u referadi!
 

Tinchy

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

Ja znam da ako se ispišeš da se možeš upisati na izvanredno studiranje... A mene zanima do kad se to izvanredno može aktivirati... Dal moram odmah na izvanredno ili mogu za nekoliko godina?
Zna li netko?? :bored:
 

emma lea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

i mene to zanima,da li se može upisati porezno kao izvanredno studiranje???
 

čokolada14

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

i mene to zanima dali se može izvanredno studirati tj. ja ću ili upisati pad godine ili ako postoji ta mogućnost prebacila bi se na izvanredno studiranje-jel itko zna dal je to moguće???help
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

i mene to zanima dali se može izvanredno studirati tj. ja ću ili upisati pad godine ili ako postoji ta mogućnost prebacila bi se na izvanredno studiranje-jel itko zna dal je to moguće???help
Možeš se prebaciti na izvanredne u sljedećim slučajevima:

1) ako kao redovni student pa dva puta padneš jednu godinu;
2) ako si upisan kao redovni studnet pa napišeš molbu da bi htio izvanredno studirati
 

emma lea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

a to se trebam obratiti u referadi nekome ili? i da li onda plaćam god. pošto sam sad bez plaćanja?
 

noname19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

a to se trebam obratiti u referadi nekome ili? i da li onda plaćam god. pošto sam sad bez plaćanja?
obrati se dolje u referadu,soba broj 3..sve objasni i teta ce ti sve reci.ja sam se isto sad na vanredno prebacila.godina ti je onda 3600kn i ta sklolarina ti vrijedi 2 godine onda
 

pekto1200

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

1. kolko kosta ispis sa poreznog studija?
2. što se događa ako ne reguliram uopce svoj status do kraja roka?
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

1. kolko kosta ispis sa poreznog studija?
2. što se događa ako ne reguliram uopce svoj status do kraja roka?
1. Moraš kupiti formulare u skriptarnici, neka sića!
2. Ne kužim na koji rok misiš? Na kraj akademske godine? Ako do tada ne reguliraš svoj status, gubiš pravo studiranja, osim ako nemaš neki opravdani razlog zašto nisi to učinio u propisanom roku!
 

pekto1200

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

1. Moraš kupiti formulare u skriptarnici, neka sića!
2. Ne kužim na koji rok misiš? Na kraj akademske godine? Ako do tada ne reguliraš svoj status, gubiš pravo studiranja, osim ako nemaš neki opravdani razlog zašto nisi to učinio u propisanom roku!

zkj se onda uopce moram ispisivati i placat bezveze 150 kn kad ovak i onak sam ispisan poslije 1.10???
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

zkj se onda uopce moram ispisivati i placat bezveze 150 kn kad ovak i onak sam ispisan poslije 1.10???
Ispis sa studija i prekid studija bez ispisa nisu iste stvari! Naime, ukoliko student ne regulira svoj status u propisanom roku, to znači da nije regulirao ni ostala prava (pokaz, iksica, zdravstveno itd.), ali ostaje upisan, jer nitko ne zna u referadi koji je razlog da status nije reguliran! Dakle, unatoč svemu, ti si i dalje upisan, što znači da možeš npr.iduće godine nastaviti studij, ali samo kao izvanredni student!
 

pekto1200

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Ispisivanje s Poreznog studija

ej petko! moje stajalište: ak si upisan redovno, nemoj se ispisivat...nikad ne znaš kad bu te opet došla volja za studiranjem, a i zakaj još god. dana ne bi imao besplatan pokaz, iksicu, fino jeo u menzi..iskoristi priliku... :)
uvijek se stigneš ispisivat i odustat od učenja...
ak me razmeš... ;-D
na koju foru bi to sve imao kad nemam više studenska prava od 1.10??
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks