AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Indeksi

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam jos za poloziti 2 ispita, a indeks mi je ispunjen sad nakon upisa. Za ta 2 ziga ima jos mjesta jer na nekoj str. je samo jedan zig tako da stane. E sad me zanima posto ce mi stati jos u indeks ta dva ziga da li meni treba novi indeks? Jel treba jos sto upisivati sto se tice diplomskog?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Imam jos za poloziti 2 ispita, a indeks mi je ispunjen sad nakon upisa. Za ta 2 ziga ima jos mjesta jer na nekoj str. je samo jedan zig tako da stane. E sad me zanima posto ce mi stati jos u indeks ta dva ziga da li meni treba novi indeks? Jel treba jos sto upisivati sto se tice diplomskog?
Meni su ti udarili žig na unutarnju stranu korica indeksa, jer nije više bilo mjesta. I to po visini indeksa. :) Važno da je žig unutra.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Da li netko zna da li bude kakvih problema ako indeks još nije podignut nakon upisa?
Ma, kakvi. Moj je dvije godine stajao u referadi. Zaboravio poptuno na njega i zaključio kako sam ga izgubio. Nakraju sam čak u NN reklamirao gubitak i pokrenuo postupak za izdavanje novog indeksa. Ovaj stari još uvijek vjeorjatno stoji u referadi. :) I nema nikakvih problema. Možda jednom odem po njega.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks