AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Indeksi

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
INDEKSI

Indeksi za redovite studente i studente koji su ove akad. godine sa redovitog studija prešli na izvanredan studij su riješeni i mogu se podizati u studentskoj referadi u sobi 10/I. kat u uredovno radno vrijeme.

Indeksi za ostale izvanredne studente biti će riješeni u narednom razdoblju.
 

martina_sk

Administrator
Indeksi za redovite studente i studente koji su ove akad. godine sa redovitog studija prešli na izvanredan studij su riješeni i mogu se podizati u studentskoj referadi u sobi 10/I. kat u uredovno radno vrijeme.

Indeksi za izvanredne studente također se mogu podizati u studentskoj referadi.

Studenti koji su ove akademske godine imali nastavak prekinutog studija svoje indekse mogu podizati od petka 30.10.

Studenti i studentice koji su podnijeli molbe za mirovanje studentskih obaveza o ishodu molbi mogu se informirati, odnosno, a sljedstveno ishodu, indekse podići u sobi 8/I u uredovnom vremenu.

STUDENTI - Obavijesti studentske referade - Studijski centar za javnu upravu i javne financije - Studij
 

martina_sk

Administrator
da li se itko sjeća prošle godine kod podizanja indeksa da li je netko mogao umjesto nas podići indeks s osobnom ili je bila potrebna punomoć?
 

fakin

Super Moderator
da li se itko sjeća prošle godine kod podizanja indeksa da li je netko mogao umjesto nas podići indeks s osobnom ili je bila potrebna punomoć?
kakva punomoć šta je tebi? šta ti misliš da ova u referadi zna tko smo mi? kažeš ime i prezime čiji index želiš i ona ti da
 

fakin

Super Moderator
ili jednostavno prešutite da to niste vi i tražite indeks osobe istog spola i dobit ćete ga. danas provjereno.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Jutros u 9,01 došao po indeks. Sve pet, a onda jedva Sanju našao. Tražio je po prizemlju, nema je. Reko', stvarno me 300 godina nije bilo na faksu. Preselili je napokon gore na kat. Uzeo taj AAI identitet, ima sad da prijavljujem ispite ko parove u kladionici. :)
Sve petice za Sanju. Najljubaznija i najangažiranija u Gundulićevoj.
 

martina_sk

Administrator
ili jednostavno prešutite da to niste vi i tražite indeks osobe istog spola i dobit ćete ga. danas provjereno.
pa to da ako tražiš od jedne osobe. moja kolegica je tražila uz svoj indeks još indeks za dvije osobe pa su je tražili osobne ili bar kopije.
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislim da trebaš isprintati na obrascima zamolbu- za nastavak indeksa i uplatiti uplatnicom lovu. I kupis naravno indeks, zalijepiš fotku i popuniš prvu str. I to sve predaš u referadu. E sad, ne sjećam se iznosa koji treba uplatiti. Ako ne zna nitko od kolega..pa cimni ih u referadu, budu ti rekli točno sve. E da, samo napomena..pišeš baš tako "za nastavak indeksa" i tak pišeš i u uplatnicu. Dakle ne novi indeks, jer nije izgubljen već popunjen. Ok? To znam da sam ti dobro rekla, bila je žena na upisima u jesen s tim slučajem. Ajde kad rješiš pa nam pls napiši ovdje da znamo svi proceduru.
 

hazicana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kada je indeks izgubljen.

Kakav je proces...prijavim.gubitak u referadi? A kak cu stambilje dobit..
Moram.hodat od.prof do.prof?
 

mape5

Super Moderator
*Duplikat indeksa
U Narodnim novinama objaviti gubitak indeksa - za duplikat indeksa ispisati obrazac MOLBA sa stranice Fakulteta– obrazac ispuniti - pribaviti novi indeks u Knjižari Pravnog fakulteta, Trg m. Tita 3, dvorište – potvrdu iz Narodnih novina o prijavi gubitka indeksa, obrazac MOLBA, novi indeks, slika (4x6 cm u boji) i uplatnicu na iznos 250,00 kn uplaćenu na IBAN Fakulteta HR9823600001101264729, model HR00, poziv na broj 1012-JMBAG (za stručni studij javne uprave), 1013-JMBAG (stručni porezni studij), 10121-JMBAG (za specijalistički diplomski stručni studij javne uprave), u svrhu DUPLIKAT INDEKSA, dostaviti u studentsku referadu;

- izvanredni studenti u sobu 8/I. kat

- redoviti studenti – soba 14/I. kat
[DOUBLEPOST=1461660524,1461660506][/DOUBLEPOST]ovo je sa web stranica našeg studija
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko je potrebno da gospoda u referadi srede nastavak indeksa?
I mogu ja bez beda utrapit ga na produzenje iako imam jos mjesta za 2 od preostala 4 žiga? Da ne bi bilo da mora bit pun ili neka slicna paralelna situacija.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks