AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Gdje nakon diplome poreznog?

mape5

Super Moderator
pa kolega..... ni ja tebi ne mogu reći sve :) al kod mene isto sve po zakonu, državna služba, ZoDS , kolektivni :)
 

bella kiss

pravnik?
pa kolega..... ni ja tebi ne mogu reći sve :) al kod mene isto sve po zakonu, državna služba, ZoDS , kolektivni :)
[DOUBLEPOST=1469602071,1469601855][/DOUBLEPOST]Znači, ti već radiš u državnoj službi?
Sad si na koeficijentu 0,87, a kad te unaprijede po diplomiranju, možeš očekivati maksimum 0,97?
 

bella kiss

pravnik?
aha..... nije neka lova :)
0,97 je plafon.
To je nekih 300 - 400 kuna više.
Da npr. završiš pravni fakultet, koji, ruku na srce, ima samo dva ispita više (barem je tako bilo u moje vrijeme) možeš postati čak i pomoćnik ministra na koeficijentu 3, nekih 14 -15000 kuna.
U principu bi ljude sa srednjom trebalo tako nagrađivati ako pokažu znanje nekog stranog jezika, polože kakav složeniji informatički paket znanja..
Nas vrednuju poput kv tokara koji stekne vkv.
Ustvari, njemu je bolje, jer su mu bolji uvjeti za zbrisat u Njemačku.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks