AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik III.

forumasica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim pomoć. Prijavila sam ispit, a nema me na popisu, a u referadi mi se nitko ne javlja. Dal netko zna dal mogu na ispit donijet novu prijavnicu i dal bi me prof možda ipak pustio da izađem na ispit. Kod Matijaševića bi trebala biti.
odi prvom prilikom do referade i reci da nisi na popisu ! ako ti to ne uvaze naravno da ces otici na ispit i predati prijavnicu ... nemas sta izgubiti !

zna netko kad je predrok iz engleskog, dal poslije toga imamo usmeni i dal moramo ici na predavanja ako zelimo na predrok?

kad je predrok iz engleskog 3 i dal moramo ici na predavanja ako zelimo izaci na predrok?
 

leica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
odi prvom prilikom do referade i reci da nisi na popisu ! ako ti to ne uvaze naravno da ces otici na ispit i predati prijavnicu ... nemas sta izgubiti !

zna netko kad je predrok iz engleskog, dal poslije toga imamo usmeni i dal moramo ici na predavanja ako zelimo na predrok?

kad je predrok iz engleskog 3 i dal moramo ici na predavanja ako zelimo izaci na predrok?
Ko ti predaje? Mi smo imali Miljena i kod njega smo morali dolazit na predavanja (smjeli smo izostat 3 puta) ako smo mislili ić na predrok! Imali smo i usmeni nakon pismenog obično isti dan. :happy: A predrok ti je na kraju semestra, nešto prije normalnih rokova, recimo kraj 1. mj! :wink5:
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Do kad prof Matijasevic cuva ocjene iz engl ? I ima li veze sto profesorica sad predaje, a ne on ? Da li mi on svejedno moze upisati ocjenu ?
 

patricija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, na ispitu od glagolskih vremena bude samo past simple i present perfect? Unaprijed hvala na informaciji!
 

Skeletor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ove godine engleski 3. i 4. predaje Miljen,a profesorica engleski 1. i 2.Što se tiče literature,ostala je ista i objavljena je na početku ovog topica.
 

beba2510

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
help, ispitivac mi je miljen,sad mi nije jasno, u njegovim prezentacijama ima EU u 2 djela,a nema nikakvih prezentacija za eng IV kod njega, jel ja to sad ucim ili je to za eng 4? i sta nije od glagolskih vremena kondicional, svatko drukcije priča.. izgubila sam se skroz..
 

silvija01

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jučerašnji ispit iz eng 3 kod Matijaševića izgledao je ovako:
grupa A

1.umetnuti riječi(nisu ponuđene): sole proprietorship,partnership,limited company;
search;
injuction;
tortfeasor;
trespass;
regulations,direktives,decision;
to je sve čega se sječam iz prvog zadatka

2.umetnuti riječi: land,consideretion,fraud,gain,ground,voidable,balance,nuisance

3.Prijevod rečenica:
EU Parliament passes Eu legislation (in co-decision with Council of EU),supervise other EU institucion and approve EU budget.
The police may seize property if they have grounds to belleve that it was obtained trough crime or it might get lost,hidden,destroyed or altered.
-još jedna je bila,nje se ne sječam.

4.prijevod riječi: regulations (EU),executor,testator,claimant,damages,founding treaty.
 

maricaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kad je usmeni iz engleskog,odmah poslije pismenog ili??

i dali u ispitu ima glagolskih vremena vidin da se ranije u postovima spominje da je bilo i toga...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks