AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Engleski jezik III.

hrabri

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prof. je rekla da u Engleski III. ulaze sljedeće lekcije iz knjige English for lawyers , NN, izdanje 2005.g.:

22 - Wills and Inheritance,
29 - Types of English Civil Law,
30 - Contract,
32 - Economic, social and cultural rights,
33 - Forms of business organization in the United States,
34 - Judicial control of public authorities,
35 - Police powers in Great Britain
36 - The rise of lawyer's role in modern world
 

patricija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li ima predrok iz engleskog? Kak izgleda usmeni?
Ima predrok za one koji redovito dolaze na predavanja i potpisuju se!

Na usmenom pita neki tekst, čitanje i prijevod, a onda nekoliko pitanja vezanih uz taj tekst!

Profesorica je u redu, traži znanje, ali je pristupačna i izlazi studentima u susret gdje god može!
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Profesorica je u redu, traži znanje, ali je pristupačna i izlazi studentima u susret gdje god može!
Slažem se s kolegicom potpuno! Rekla je da ako netko nešto ne razumije da joj se javi na konzultacije!
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim Vas, što dolazi u kolokviju? Sve lekcije i gramatika ili?Hvala
Prvi zadatak - vremena
Drugi zadatak - riječi (prevesti s hrvatskog na engleski i obratno)
Treći zadatak - nadopunjvanje nekih rečenica i definicija iz knjige
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prof. je rekla da u Engleski III. ulaze sljedeće lekcije iz knjige English for lawyers , NN, izdanje 2005.g.:

22 - Wills and Inheritance,
29 - Types of English Civil Law,
30 - Contract,
32 - Economic, social and cultural rights,
33 - Forms of business organization in the United States,
34 - Judicial control of public authorities,
35 - Police powers in Great Britain
36 - The rise of lawyer's role in modern world
Jel ima netko prijevode ovih lekcija da mi posalje ili da stavi u skriptarnicu? Ili ako nemate prijevod teksta bar da mi pošalje neke prevedene riječi! Sigurno netko ima skener!

Znam da se pismeni sastoji od gramatike, prijevoda riječi i nadopunjavanja, no daj mi recite kakva je profesorica na usmenom? Jel puno traži? Pitam zato jer imam kopirane lekcije od kojih dvije uopće ne mogu pročitat jer su crne od previše kopiranja:sad: Ja bi dva i bježim:tongue2:
 

hrabri

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znam da se pismeni sastoji od gramatike, prijevoda riječi i nadopunjavanja, no daj mi recite kakva je profesorica na usmenom? Jel puno traži? Pitam zato jer imam kopirane lekcije od kojih dvije uopće ne mogu pročitat jer su crne od previše kopiranja Ja bi dva i bježim :tongue2
Prof. je na zadnjem usmenom dosta ispitivala, ali čini mi se da puno pita kada misli dati veću ocjenu! Mislim da ne bi trebao biti problem proći usmeni ako nešto znaš!
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koje sve lekcije ulaze u kolokvij ?
Ulaze sve lekcije kao i za ispit, jer to je u biti predrok!

Kad će biti usmeni za one koji izađu na predrok i prođu pismeni?
Usmeni je u pravilu odmah nakon što pročita rezultate pismenih!

Da li na predrok mogu izaći svi ili je prof. rekla tko smije, a tko ne?
Za svaki ispit iz engleskog vrijedi isto pravilo: na predrok mogu oni koji su redovito dolazili na predavanja i potpisivali se! Ne smije se izostati više od 3 puta s predavanja, a prof. obično prije predroka još pročita sve koji mogu izaći!
 

Endless

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ulaze sve lekcije kao i za ispit, jer to je u biti predrok
Znači to je zapravo ispit, nema nikakvih pogodnosti kao inače u kolokvijima, manje gradiva i to :(

Profesorica nije stavila sve prezentacije! Nedostaju:

32 - Economic, social and cultural rights
33 - Forms of business organization in the United States
36 - The rise of lawyer's role in modern world

Ima ih netko ? Ili barem da napiše pojmove i prijevod! Hvala
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znaci to je zapravao ispit, nema nikakvih pogodnosti kao inace u kolokvijima, manje gradiva i to :( ?
Da, to je normalan ispit, samo što prof. uvijek stavi predrok kao nagradu onima koji su redovito dolazili na predavanja i sudjelovali u nastavi! Takvima toplo preporučam da izađu!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks