AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Brucoši

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

ej bok svima prosli tjedan sam se upisao na porezni pa me zanima dal neko zna kad se moze doc po index?! dal pise na oglasnoj ploci il negdi jer na netu nema nista
tek u 9 mjesecu ja mislim
 

the_rain

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ej bok svima prosli tjedan sam se upisao na porezni pa me zanima dal neko zna kad se moze doc po index?! dal pise na oglasnoj ploci il negdi jer na netu nema nista
mislim da je to danas već:blushed:-srijeda
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

aha znaci mogu sutra vec doc u gundulicevu po index?! a koja soba?!
Možeš doći po indeks od onog datuma od kad su ti tete u referadi rekle da dođeš pa na dalje...nikako prije ne možeš dok one to ne pregledaju i ovjere:tongue2:
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Pozdrav svima!
Ja sam upisala porezni studij i sad čekam jesen,da počnu predavanja! Kad samse upisivala,mislila sam da to nije ništa posebno teško,da predmeti i profesori nisu komplicirani,ali kad sam pročitala vaše komentare,preplašila sam se!
Nisam ni krenula na fax,a već me strah i sumnjam da ću uspjeti sve to uspješno riješiti,pošto nikad nisam voljela i imala naviku provoditi cijele dane uz knjigu,nego sam samo učila 2 dana prije testa! Očito će ovo biti teško razdoblje za mene,morat ću promijeniti navike :(
 

patricija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

Pozdrav svima!
Ja sam upisala porezni studij i sad čekam jesen,da počnu predavanja! Kad samse upisivala,mislila sam da to nije ništa posebno teško,da predmeti i profesori nisu komplicirani,ali kad sam pročitala vaše komentare,preplašila sam se!
Nisam ni krenula na fax,a već me strah i sumnjam da ću uspjeti sve to uspješno riješiti,pošto nikad nisam voljela i imala naviku provoditi cijele dane uz knjigu,nego sam samo učila 2 dana prije testa! Očito će ovo biti teško razdoblje za mene,morat ću promijeniti navike :(
I mi smo mislili da nije teško, al smo se zeznuli...sve u svemu, treba učiti! =( a što se tiče učenja...to je individualno...neki uče cijele dane, pa ne nauče, a neki 3-4 sata kvalitetno i prolaze... Nemoj se ničeg plašiti..jer najgore je ako stekneš odbojnost prema fakultetu i predmetima prije nego si vidjela kako to sve izgleda i funkcionira... Dakle, samo hrabro! Glavu gore!:tongue2:
 

jekily

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

bok svima zanima me nisam u 7mj podigao index nakon upisa pa me zanima gdje to mogu sutra obaviti i od kolko do kolko?! fala
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

bok svima zanima me nisam u 7mj podigao index nakon upisa pa me zanima gdje to mogu sutra obaviti i od kolko do kolko?! fala
U našoj referadi u prizemlju lijevo kod stepenica koje vode na kat ili na katu također lijevo kad se popneš uz stepenice...od 10-12 h
 

Mirjam

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Zdravo...upisala sam porezni na drugom roku...zanima me dal netko zna kad tocno pocinju predavanja? 1. ili 5.10.? nesto mi je spomenula teta u referadi, samo bas i nisam shvatila...a na netu bas i nema informacija...ovo mi je sve novo, i neznam ni kak bi u biti trebo izgledat prvi dan na faksu...malo imam tremu...pa, ak mi moze netko razjasnit i uputit me...vasa iskustva... i slicno... hvala :)
 

Mirjam

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Zanima me...el treba doc na ove dane orjentacije..od 1. ? sto to opce je? il mogu krenut samo redovito na predavanja od 5. ... ? :)
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Zanima me...el treba doc na ove dane orjentacije..od 1. ? sto to opce je? il mogu krenut samo redovito na predavanja od 5. ... ? :)
Ne moraš doći ako to ne želiš! No dani orijentacije namijenjeni su brucošima da se upoznaju s fakultetom, da ne hodate okolo bezveze i tražite dvorane, referade itd. Preporučam da dođeš jer ne traje predugo!
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

a kad su ti dani orijentacije? gdje? u kolko sati?
i mene zanima u koliko sati, imam vožnju u četvrtak i ispit u petak. :crazy:


e i gdje mogu nabavit potvrdu o redovnom studiranju, u knjižari pravnog pa na našem faksu samo potvrdim ili? :)
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

i mene zanima u koliko sati, imam vožnju u četvrtak i ispit u petak. :crazy:


e i gdje mogu nabavit potvrdu o redovnom studiranju, u knjižari pravnog pa na našem faksu samo potvrdim ili? :)
Ma nije obavezna ta orjentacija, nisam nikad nikoga vidjela da je bio...

Šta se tiče za ubuduće tih potvrda da si redovan student, za sve šta će ti trebat kupiš u knjižari potvrde,a potvrdiš na faksu kod tete Božice... a kada ćeš biti apsolvent za takve stvari kupovat češ uvjerenja!!!
 

vedrana_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
par informacija za zbunjenu brucošicu ;)

Hey svima! Ugl.ove godine upisala sam prvu godinu poreznog studija.. jednostavno me zanima mišljenje vas ljudi na forumu o ovome studiju, i da li se može uz položenu razliku nastaviti studirati na ekonomiji??

*Znate li planiraju li uvesti treću godinu studija?
*I da li se ispiti normalno polažu po kolokvijima??

možda su pitanja glupa, ili ponovljena.. ali sjetite se,i vi se nekad bili u mojoj koži:shocked:..hehe!!

hvala unaprijed...
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: par informacija za zbunjenu brucošicu ;)

Hey svima! Ugl.ove godine upisala sam prvu godinu poreznog studija.. jednostavno me zanima mišljenje vas ljudi na forumu o ovome studiju, i da li se može uz položenu razliku nastaviti studirati na ekonomiji??

*Znate li planiraju li uvesti treću godinu studija?
*I da li se ispiti normalno polažu po kolokvijima??

možda su pitanja glupa, ili ponovljena.. ali sjetite se,i vi se nekad bili u mojoj koži:shocked:..hehe!!

hvala unaprijed...
ne vjerujem da će ti na ekonomiji priznat koji ispit..možda Računovodstvo I jer nam to predaje profa s ekonomije...određene ispite možeš polagat putem kolokvija kao npr.engleski I i II, Računovodstvo I,Upravno pravo.
treća godina stupa sljedeće akadmeske godine...draga Vedrana ti se već sad interesiraš za treću godinu,a nisi ni vidjela kako izgleda prva...iako naš studij traje dvije godine dosta je zahtjevan i nije ni malo lagan.treba punooo učiti. sama ćeš se uvjerit u ovo...stoga čisto sumnjam da ćeš ima volje nastavit studij na ekonomiji...:tongue2: Živi bili pa vidjeli. sretno s učenjem:laughing:
 

vedrana_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: par informacija za zbunjenu brucošicu ;)

a hvala ti puno :) hehe ma znam da je teško i složeno, to sigurno.. ali interesiram se čisto za svaki slučaj... super što će uvesti treću godinu, to će biti jako dobro.. eto ,hvala još jednom .. pozz ;)
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: par informacija za zbunjenu brucošicu ;)

Hey svima! Ugl.ove godine upisala sam prvu godinu poreznog studija.. jednostavno me zanima mišljenje vas ljudi na forumu o ovome studiju, i da li se može uz položenu razliku nastaviti studirati na ekonomiji??

*Znate li planiraju li uvesti treću godinu studija?
*I da li se ispiti normalno polažu po kolokvijima??

možda su pitanja glupa, ili ponovljena.. ali sjetite se,i vi se nekad bili u mojoj koži:shocked:..hehe!!

hvala unaprijed...
Za početak ti želim dobrodošlicu na porezni studij!

Kao drugo, sve važnije informacije o faksu, ispitima, profesorima i sl. možeš pronaći na ovom forumu! Prvo pročitaj sve, a tek onda postavljaj pitanja ako ti nešto nije jasno da se ne ponavljamo!

Nakon što DIPLOMIRAŠ na poreznom studiju, imaš pravo nastaviti studij na Pravnom fakultetu u Zagrebu BEZ POLAGANJA PRIJEMNOG ISPITA, ali startaš od prve godine, s time da ćeš se za priznavanje pojedinih ispita morati osobno obratiti pojedinim profesorima, no do tada imaš još dosta vremena, puno je posla i grijanja stolca još pred tobom!

Za nastavak studija ne ekonomiji ne znam, jer do sad je uglavnom interes bio za nastavak na pravnom faksu! Ak te jako zanima, raspitaj se kod nas na faksu u referadi!

Faks je težek, to ti je napisala kolegica u postu, a morat ćeš se jako potruditi ako želiš dati godinu u roku! Porezni studij je kombinacija (težih) ispita s prava (većinom) i ekonomije, što ćeš uskoro uvidjeti i sama!

Ne želim te plašiti, kao što ti je napisala i kolegica, ali primi se učenja odmah u 10 mjesecu i iskoristi mogućnosti polaganja ispita preko kolokvija tamo gdje vam ih ponude! Sve informacije o pojedinim predmetima i literaturi imaš ovdje na forumu!

Kao što rekoh, porezni studij je zahtjevan, zahtjevniji od upravnog smjera, jer u 2 godine ima jako puno predmeta po semestrima, više nego na upravnom smjeru!

Planira se uvesti i treća godina, koja međutim neće smanjiti broj ispita na ove dvije, već će samo uvesti 7 novih na toj trećoj!

Sretno! :zubo:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks