AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Zabrana zapošljavanja u državnim službama

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li se uopće isplati slati životopise tamo gdje je propisano radno iskustvo ako ga nemaš? da li takve uzimaju u obzir ili automatski šalju da ne ispunjavaš formalne uvjete?
 

tomica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
iz vlastitog iskustva mogu rec da se ne isplati slat molbe tamo di se traži radno iskustvo, jer te odmah traze neki dokaz a to je preslika radne knjižice, a ti možes poslat samo praznu presliku, zatim te traze položen strucni ispit, a to nemas..i time vec ne udovoljavas vecini tocaka natjecaja...
ionako je navala na poslove takve vrste velika, javi se puno ljudi..eliminacija je neizbježna...
ja sam u svim odbijenicama do sad dobila obrazloženje da ne udovoljavam formalnim uvjetima jer nemam godinu dana radnog iskustva..a bome ih je bilo poprilicno..jedan debeli fascikl mi je pun.
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
iz vlastitog iskustva mogu rec da se ne isplati slat molbe tamo di se traži radno iskustvo, jer te odmah traze neki dokaz a to je preslika radne knjižice, a ti možes poslat samo praznu presliku, zatim te traze položen strucni ispit, a to nemas..i time vec ne udovoljavas vecini tocaka natjecaja...
ionako je navala na poslove takve vrste velika, javi se puno ljudi..eliminacija je neizbježna...
ja sam u svim odbijenicama do sad dobila obrazloženje da ne udovoljavam formalnim uvjetima jer nemam godinu dana radnog iskustva..a bome ih je bilo poprilicno..jedan debeli fascikl mi je pun.
Da ,evo baš sam jučer dobila odgovor sa građanskog suda gdje se tražilo iskustvo od godinu dana da ne ispunjavam uvjete...ali neka,samo nek šalju ako im se da...ako oni od nas rade budale,možemo i mi od njih...treba stalno slat pa nek odgovaraju i troše vrijeme...:crazy:
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da ,evo baš sam jučer dobila odgovor sa građanskog suda gdje se tražilo iskustvo od godinu dana da ne ispunjavam uvjete...ali neka,samo nek šalju ako im se da...ako oni od nas rade budale,možemo i mi od njih...treba stalno slat pa nek odgovaraju i troše vrijeme...:crazy:
to sam se i ja javila i dobila isti odgovor. nemam godinu dana radnog iskustva.
sad čekam još odbijenicu iz I. gimnazije gdje su tražili tajnicu. :amen:
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
to sam se i ja javila i dobila isti odgovor. nemam godinu dana radnog iskustva.
sad čekam još odbijenicu iz I. gimnazije gdje su tražili tajnicu. :amen:
Da,taj oglas za tajnicu je bio i prije par mjeseci kad sam se i ja prijavila i još uvijek nisam dobila nikakav odgovor tako da ako te ne namjeravaju pozvat neće čak ni obavjestit da ne ispunjavaš uvjete ili šta već.
 

anamarija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ma nek vas to ne čudi (ne javljanje, tj odbijenica). Poslala sam na desetke molbi i od tih su neke za državne službe koji se nisu ni udostojili mi poslati odbijenicu...Tako da...Gadovi jedni...Nabrijana sam već totalno...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks