AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Zašto?

Nitko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zašto tu Uključi se u e-Savjetovanja! ne vidim komentar niti jednog našeg predstavnika (niti starog niti novoizabranog)? Ako sam preskočila ili nisam vidjela komentar unaprijed se ispričavam na temi, ali eto samo me zanima jel vas sve ovaj zakon pomalo brine kao mene?
Mislim da nitko od nas nema legitimitet pisati na tom savjetovanju u ime svih studenata javne uprave osim naravno naših predstavnika koji su izabrani, ali oni misle da mi ne želimo da se oni uključe ili? Ja želim da se uključe i bar napišu da se ne slažu s razlikovanjem.
Također nisam otvorila temu da se svađamo nego da svi koje zanima ova tema mogu komentirati, iznijeti mišljenje i svoj stav oko ovoga. Nadam se da bar nekog ovo zanima iako svi učimo jer su rokovi.
 

fakin

Super Moderator
napiši ti svoj komentar. predstavnike studenata na našem faksu ne treba spominjati jer nikad nisu radili u službi studenata.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks