AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

X -ica

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ja sam svoju dobila davnih dana a oni koji ih nisu podigli prije mogu sad od kad su predavanja počela...
 

jekily

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok imam problem. u 7mj sam isao na prijamni i upisao porezni studij.prije mjesec dana sam dobio xicu i cijeli 10mj sam se uredno hranio na nju i dodjem danas u SC i baba mi veli da neam love na xici i da su mi istekla prava?! u cem je problem i kome da se obratim?!
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok imam problem. u 7mj sam isao na prijamni i upisao porezni studij.prije mjesec dana sam dobio xicu i cijeli 10mj sam se uredno hranio na nju i dodjem danas u SC i baba mi veli da neam love na xici i da su mi istekla prava?! u cem je problem i kome da se obratim?!
E pa nemaš više love na x- ici... ti mjesečno dobivaš lovu na x- icu i kad to potrošiš moraš lekat da ti idući mjesec stave nova sredstva...
 

jekily

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

E pa nemaš više love na x- ici... ti mjesečno dobivaš lovu na x- icu i kad to potrošiš moraš lekat da ti idući mjesec stave nova sredstva...
ali lova sjeda na racun svakog 1.umjesecu a meni pise i da neam prava vise da su mi prava vrijedila do 30.10.2009 a tek sam upisao fax
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

ali lova sjeda na racun svakog 1.umjesecu a meni pise i da neam prava vise da su mi prava vrijedila do 30.10.2009 a tek sam upisao fax
Ajme, strašno... odi čim prije do referade :(
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks