AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uplata za forum

Martina3

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
e ne spada pod događanja na fakultetu...al

da pitam, kolko je u redu uplatit ?
i što pišemo na uplatnicu, kome uplaćujemo- kao "za forum " ili ?
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
uplati koliko mozes, 5 kunna, 10 kuna... (kuna po kuna, eto nama foruma):happy: i da, mozes napisati "za forum". i mozes pokraj svoj nick koji imas na forumu, cisto da se zna,ja, recimo, pisem "donacija za forum", bez nicka.
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nakon što se obavi plaćanje računa koje održava ovaj forum na životu, sve će uplatnice bit transparentne i objavljene na forumu (ne mislim donacije, nego uplate u kojima vi pomažete), tak da ne bi mislili da je to za osobne potrebe administratora

a kolko god uplatite hvala, jer dosta novčića treba da bi ovo sve držali na životu
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nakon što se obavi plaćanje računa koje održava ovaj forum na životu, sve će uplatnice bit transparentne i objavljene na forumu (ne mislim donacije, nego uplate u kojima vi pomažete), tak da ne bi mislili da je to za osobne potrebe administratora

a kolko god uplatite hvala, jer dosta novčića treba da bi ovo sve držali na životu
Hvala ti Ninek:laughing: di se to treba uplatiti i kako ide ta procedura:confused2:
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
se to treba uplatiti i kako ide ta procedura:confused2:

ja sam naime ispunio opcu uplatnicu i putem FINE (ili mozes putem internet bankarstva ukoliko se posjeduje) uplatio sredstva na ovaj ziro racun;

2411006-1197000206

upises podatke o platitelju i primatelju (tipa veleuciliste.hr, internetska zajednica studenata ili tome slicno) i opis placanja (tipa donacija internetskom forumu), datum uplate i naravno iznos koji voljan uplatiti :wink5:

ne treba nikakav poziv na broj odobrenja ili model (nije mi nista sluzbenica to komentirala)

jednostavno, zar ne?! :happy:
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam naime ispunio opcu uplatnicu i putem FINE (ili mozes putem internet bankarstva ukoliko se posjeduje) uplatio sredstva na ovaj ziro racun;

2411006-1197000206

upises podatke o platitelju i primatelju (tipa veleuciliste.hr, internetska zajednica studenata ili tome slicno) i opis placanja (tipa donacija internetskom forumu), datum uplate i naravno iznos koji voljan uplatiti :wink5:

ne treba nikakav poziv na broj odobrenja ili model (nije mi nista sluzbenica to komentirala)

jednostavno, zar ne?! :happy:


To je najbolje otić u banku ili pošti:happy: a ovaj jel dovoljno 50 kuna
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
To je najbolje otić u banku ili pošti:happy: a ovaj jel dovoljno 50 kuna

otidjes i uplatis gdje zelis :happy: ako si klijent odredjene banke, u toj banci ces platiti manje troskove obrade uplate donacije, ne znam koliko u posti racunaju obradu...ja sam u FINI na 50 kn platio otprilike 4 kn troskova obrade...

uplatis sukladno svojim mogucnostima, koliko mozes...ako mozes, moze i nekoliko stotina kuna, ali bit ce i 50 dosta :laughing:
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala ti comrad :D zaboravio sam još jedno pitanje,ali posljednje nadam se da se nećete ljutiti.
Ovako zanima me kome idu ti novci koje mi šaljemo???I zašto trebaju.
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Svi trebamo uplatit ! nije bitna cifra, al forum nam svima koristi, i KORISTIT ĆE ! :wink5:
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala ti comrad :D zaboravio sam još jedno pitanje,ali posljednje nadam se da se nećete ljutiti.
Ovako zanima me kome idu ti novci koje mi šaljemo???I zašto trebaju.
idu na račun koji je otvoren posebno za forum i isključivo lova s njega ide za potrebe foruma.

plaćamo server, domenu, administrativne troškove..forum je bez dosadnih reklama koje vas napadaju kad se ulogirate i probate post stavit u temu, pa je iz tog razloga sve isključivo na dobroj volji forumaša jer cijenu od 2000 kuna +/- je teško uplatit iz jednog džepa, pogotovo kad je to za širu zajednicu.
da svatko od aktivnih forumaša uplati 5 kuna imali bi za sve, a nikog ne bi zabolile te kune, znam da je teško u ovoj situaciji di nitko nema, al zar nije sramota da 10 ljudi uplati a tisuće ih se koristi forumom.

moramo vas molit ovak javno, i možda to zvuči lihvarski i jadno, al zamislite jedan ispitni rok bez informacija na forumu? da ne možete pogledat ispitna pitanja, da ne možete saznat kod koga ste bez da idete na fax, vidjet rezultate, razmijenit iskustva ili skinut skriptu.
mislim da to vrijedi 10, 20, 30 kuna, koliko tko može, a nama znači jako puno
 

zagreb

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
budući da o tome do sada nisam bila informirana ima li kakav novi rok do kada se to treba skupiti?rado bih uplatila nešto pa me zanima do kada je to moguće.hvala
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ja sam naime ispunio opcu uplatnicu i putem FINE (ili mozes putem internet bankarstva ukoliko se posjeduje) uplatio sredstva na ovaj ziro racun;

2411006-1197000206

upises podatke o platitelju i primatelju (tipa veleuciliste.hr, internetska zajednica studenata ili tome slicno) i opis placanja (tipa donacija internetskom forumu), datum uplate i naravno iznos koji voljan uplatiti :wink5:

ne treba nikakav poziv na broj odobrenja ili model (nije mi nista sluzbenica to komentirala)

jednostavno, zar ne?! :happy:

Ne razumijem ovaj žiro račun??? Šta to znači?? Jel to moram negdje upisat ili
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne razumijem ovaj žiro račun??? Šta to znači?? Jel to moram negdje upisat ili

ovo su sad neke provokacije? :laughing:

ukoliko uplacujes donaciju putem opce uplatnice (ili ti nalog za placanje), kupis ju u knjizarama i gdje ti na uplatnici pise -broj racuna primatelja-, tu upises gore navedeni broj ziro racuna...na taj broj ce se uplatiti donacija forumu
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
budući da o tome do sada nisam bila informirana ima li kakav novi rok do kada se to treba skupiti?rado bih uplatila nešto pa me zanima do kada je to moguće.hvala
ako imaš volje i želje, uplati jer nismo još platili račune jer nismo skupili dovoljno novaca pa se svi računi odgađaju dok god možemo
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ako imaš volje i želje, uplati jer nismo još platili račune jer nismo skupili dovoljno novaca pa se svi računi odgađaju dok god možemo
evo ja sam obavijestio sve ljude da vide:crazy: za 1 godinu,2 i 3 godinu.Za svaki predmet.A budem idući tjedan na Facebooku ako ima udruga studenata DVZ da obavijestimo kolege.Što više ljudi pozovemo bolje za nas.Cijela armija da dođe hehe:tongue2:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks