AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sustav spriječavanja pranja novca

jeeci

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
na stranici od fakulteta pise da je gradivo za prvi kolokvij knjiga od 1.do 107.str i zakon
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Sustav spriječavanja pranja novcaRe: Sustav spriječavanja pranja novca

Kolege, svi koji namjeravate izaći na kolokvij 21.11., mailom se "prijavite za kolokvij" tako da prof. Cindori zna koliko će nas pristupiti istome.

"Mole se redoviti i izvanredni studenti koji namjeravaju pristupiti kolokviju iz kolegija "Sustav sprječavanja pranja novca" da se za izlazak na isti prijave dana 20.11.2013. do 13.00 na mail [email protected] na način da pošalju mail s naslovom "Redoviti student" za redovite, odnosno "izvanredni student" za izvanredne studente.
Sadržaj maila će za sve studente biti isti, a to je "Prijavljujem se za 1. kolokvij". Molim studente da se na kraju maila potpišu."
dali netko ima mail od profesorice
[email protected]
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li ima netko link za slajdove? ako toga uopce ima za ovaj predmet, ne mogu naci na PFZG...
Prof.nije stavila prezentaciju na PFZG, ali smo na predavanju mogli prebaciti prezentaciju na usb, pa ako želiš mogu ti poslati na mail.
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz

Ima li na Pravnom faxu ovaj kolegij? Ako ima, može li mi netko staviti link od foruma od toga kolegija da pogledamo pitanja koja se vrte.
Ja nisam uspjela pronaći.
Tnx
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li netko mail od profesorice? Na onom popisu gdje su svi profesori i njihove e-mail adrese, nema njezinog maila, a treba mi... Puno hvala
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Obavijest studentima 3. godine Poreznog studija koji su upisali kolegij Sustav sprječavanja pranja novca

Mole se navedeni studenti da u Repozitoriju stranice Katedre za Financijsko pravo i financijsku znanost http://www.pravo.unizg.hr/fpfz

još jednom provjere postignute rezultate 1. kolokvija, zbog naknadnog uvida i ispravaka netočno ocijenjenih kolokvija.

Ispravljene kolokvije, ukoliko za to postoji interes, možete vidjeti u vrijeme predavanja ili na konzultacijama doc.dr.sc. Sonje Cindori.
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može netko napisati koja pitanja su bila na kolokvijima i ispitima?
Barem okvirno da vidim uopce kako su formirana pitanja.
Hvala
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks