AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sociologija javne uprave

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Usmeni kod Čepe nakon pismenog sa roka 1.12, dva pitanja: Disfunkcije i objasniti jednog teoretičara po izboru.
 

suzaaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas usmeni kod Ksenije, nakon položenog kolokvija. Kolegice su napisale sva pitanja, samo bih nadodala da je profesorica stvarno ok, pusti te da pričaš koliko znaš i možeš svojim riječima, ali moraš znati osnovne pojmove.... U našoj grupi jedna kolegica je pala iako je položila oba kolokvija. Pitala je svakog po 1 pitanje, ako dobro znaš ne pita dalje, ako malo zabrljas pita, čisto jer pokušava izvući najbolju ocjenu...
 

SgtCyberX

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
2. rok. Položio preko kolokvija. Jedno pitanje i odmah ide ocjena. Meni je pitanje bilo komparacija Francuske i Njemačke, kolegicama Maslow i treće sam zaboravio. Uglavnom jednostavan usmeni.
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Isto usmeni kod Ksenije nakon kolokvija, tri smo odgovarale, svakoj po jedno pitanje: Francuska, Engleska i disfunkcije. Bez kompliciranja i dobre ocjene.
 

Ana Čuljak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
29.4. usmeni ispit kod profesorice Ksenije- jako ugodna i bez ikakvog kompliciranja..... pitanja Merit sistem i Parkinsonov zakon....
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks