AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Smjerovi III. godine studija

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok ljudi, ne mogu nigdje nać ništa vezano za predmet E-upravu.
ima netko iskustava? izlazila bi sad u 11.mj na njega pa su mi sve info potrebne :)
[DOUBLEPOST=1508146353,1508146115][/DOUBLEPOST]Bok ljudi, ne mogu nigdje nać ništa vezano za predmet E-upravu.
ima netko iskustava? izlazila bi sad u 11.mj na njega pa su mi sve info potrebne :)

Bok, jesi izlazila na ispit? Kakva su pitanja bila i iz čega si učila?
 

Natsuz

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,

može li netko tko je upisao Upravno-ekonomski modul napisati dojmove.

Hvala
 

ivana23

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav! Odabrala sam upravno-ekonomski modul jer sam davnih dana položila Ekonomiku poduzeća. Višestupanjska uprava i regionalni razvoj je meni osobno zahtjevan predmet, trebalo mi je duže da mi sjedne. Ali prolaznost je ok i treba učiti po onim pitanjima, pa nije strašno. A Ekonomiju javnog sektora sam položila online. Trebalo je napisati esej. Tematika je većinom bila oko utjecaja covid mjera na ekonomiju. To je uglavnom lagan predmet za položiti. Nisam čula da je itko imao problem s polaganjem. Odi još na forum za svaki predmet posebno pa tako vidiš što te konkretno očekuje.
 

ancica987

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Medunarodno upravni def, najlaksi modul. Pravo EU je najtezi predmet, imate 2 kolokvija i ako kolokvirate najvisa ocjena koju mozete dobiti je 3 (ako zelite 4,5 usmeno odgovarate, ako idete na cijeli ispit samo je usmeni) i obavezno idite na predavanja jako ce vam pomoc da shvatite gradivo. Ustavno poredbeno imate isto kolokvije ali totalno su nebitni jer svakako morate na ispit (isto je usmeni samo i nije toliko tesko gradivo). Konzularno najlaksi predmet ikada, nema kolokvija i ispit je usmeni i to ucite samo iz prezentacija kojih nema puno.
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Medunarodno upravni def, najlaksi modul. Pravo EU je najtezi predmet, imate 2 kolokvija i ako kolokvirate najvisa ocjena koju mozete dobiti je 3 (ako zelite 4,5 usmeno odgovarate, ako idete na cijeli ispit samo je usmeni) i obavezno idite na predavanja jako ce vam pomoc da shvatite gradivo. Ustavno poredbeno imate isto kolokvije ali totalno su nebitni jer svakako morate na ispit (isto je usmeni samo i nije toliko tesko gradivo). Konzularno najlaksi predmet ikada, nema kolokvija i ispit je usmeni i to ucite samo iz prezentacija kojih nema puno.
Uh, hvala puno!

Jesu dolasci na predavanja obavezni?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks