AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Slaganje rasporeda za ispite

elvie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mene samo zanima tko slaze rasporede za polaganje ispita...imam pitanje..recimo..meni ce vjerojatno ostat 1 ispit s druge godine za 4.mjesec i sad - ako ja taj ispit s druge godine polozim u 4. mjeescu, moram cekat 6.mjesec da mogu dati ispte s 3.godine jer nemam prije rokova.

a u 4. mj necu moci izaci na njih jer kakve smo mi srece ispit s druge godine bit ce kasnije od ispita s trece godine..a odrzavaju se ispit tjedan i gdje je tu logika? bas su mogli ispite s vise godine pomaknut za tjedan dana iza...umijesto da nam izadju u susret barem tu jer je jako malo rokova..maaah..:bluThinking::tuzni::ugh::cry::pop::ceka::thumbsdown::sadsmile::Eyecrazy::moli::misli:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks