AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Radno vrijeme referade

lilith

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I ja bi lijepo molila, ako netko ima saznanja kad pocinje sa radom referada? Nisam iz Zagreba pa mi je malo problem uzimati godišnji da bi došla i našla zatvorena vrata. Unaprijed hvala.:blushed:
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
vjerovatno počine raditi par dana prije kraja mjeseca, a sad sto posto nisam sigurna
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ekipa,u kojoj sobi(kod koje tete) se podižu indeksi i gdje daju žig za pokaz(soba)? hvala
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
brijem da ću sutra otić po index tamo...valjda me neće poslat doma :laughing:
 

ivana4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
evo ja danas podigla index...tko još nije može to napraviti od 10-12h u dvorani 3 :laughing:
 

Ivy

Admin
radno vrijeme referade je ostalo isto
samo sto je danas bila sprijecena referentica koja radi u sobi 9 te u to vrijeme nitko nije radio u toj sobi
ali ste se mogli obratiti u sobi 8 ili 10
 

nastasja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Please ekipa, jel zna netko kakvo je radno vrijeme naše knjižare one one preko puta HNK? Thanks unaprijed...
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Please ekipa, jel zna netko kakvo je radno vrijeme naše knjižare one one preko puta HNK? Thanks unaprijed...
8-18h
nisam sigurna dal imaju pauzu, vjerojatno, od 13-14h il tak neš
 

nastasja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
aha..al znači do 18 h ziher...to mi je bitno da mogu poslije posla stići..e hvala puno...:))))
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks