AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Radno vrijeme referade

Štefica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok!!
Molim, da ako mi netko zna reći dal možda radi referada, a ako ne radi kad će početi s radom? Trebam izvaditi neke potvrde s faxa pa me zanima. Molim pomozite!!!!!
 

elvie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
naj bolje ti je da nazoves i pitas...ali ako se ne varam trebale bi pocet radit krajem 8. mj zadnji tj u 8 mj...hmm..jer su prvi tj u 9.mj vec ispitni rokovi...tak da...
mada kod ovih nasih tetkica nikad ne znas kad rade kad ne...:zzz:
 

Štefica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dal je počela možda danas raditi referada? Molim neka mi netko odgovori ako je danas bio na faxu pa je vidio!!! Neživim u Zagrebu pa mi je problem da bezveze dolazim, ako još nisu tete u referadi počele raditi!!!
MOLIM VAS POMOZITE!!!!!
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li mi netko, molim vas, može reći točno radno vrijeme referade? Od koliko do koliko? Da li je to svaki dan isto ili...?
 

bob rock

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li mi netko, molim vas, može reći točno radno vrijeme referade? Od koliko do koliko? Da li je to svaki dan isto ili...?
od 10 do 12h svaki dan (to je sigurno)
utorkom rade i poslije podne mislim od 14 do neznam 16 i nešto (za ovo nisam baš siguran,sigurno rade i poslije podne ali točno zaboravio)
treba pročitati na vratima referade šta piše....:D
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ajd pročitaj pa javi :D

hvala na infomacijama.
ako netko zna da li i kad radi popodne neka please javi
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da odgovorim sama sebi.

Referada sa strankama radi od 10-12h.
Jedino je utorkom popodne od 15-16h.

Bile su tako ljubazne dok sam zvala da su jedva usta otvarale da bi mi odgovorile
 

bob rock

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da odgovorim sama sebi.

Referada sa strankama radi od 10-12h.
Jedino je utorkom popodne od 15-16h.

Bile su tako ljubazne dok sam zvala da su jedva usta otvarale da bi mi odgovorile
to su naše mile tete iz referade,nemoj tako...:D
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
:D da, vidim da ih svi na forumu hvale kako su ljubazne.

i dok sam se upisivala nisu baš pucale od ljubaznosti. ustvari tu nije bilo ni trunke ljubaznosti :D

Jedino pozitivno o njima što sam pročitla ovdje je da se zalažu za dekanski. i to je to :(
 

sunce

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemojte se previše vezati za ovaj termin da rade utorkom popodne,
jel ne događa se rijetko da vas dočeka "žuta ceduljica-REFERADA DANAS NE RADI!!!"
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nemojte se previše vezati za ovaj termin da rade utorkom popodne, jer ne događa se rijetko da vas dočeka "žuta ceduljica-REFERADA DANAS NE RADI!!!"
Čovječe :eek:), ja bi dobio živčani slom kad bi samo radi neke stvari koju trebam obaviti u referadi išao u grad (još ako je ružno vrijeme) i onda naiđem na ceduljicu.....LOL
 

Emma79

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok!
Ja sam naime dobila doslovno živčani slom kad sam dosla nakon vožnje od 100km iz Koprivnice da priupitam nešto nase drage tete iz referade i čudnog li čuda dočekala me lijepa porukica da one danas ne rade ...a kao utorak je dan za izvanredne studente,tj.ljude koji rade...:mad:
 

mali_od_ba

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da, nisu bas ljubazne. Danas sam isao pitati o upisima pa nisam nista saznao :sad:
Morat cu se opet prisiliti da odem sutra uzivati u njihovom drustvu.

Uostalom, ja bi se zakleo da sam usao u muzej vostanih lutaka ,a ne referadu.
 

Eriatarka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hahahahhaha... muzej voštanih lutaka... ajmeeeeeeeeeee... hehehhehehehe:laughing::laughing::laughing:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks