AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prijava/odjava ispita

nina18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

pa meni su rekli da ako imam testirani semestar, ne moram dolaziti na predavanja jer imam potpise, a mogu izlaziti na kolokvije ako postoje iz tog nekog kolegija koji nisam dala. ja sam u istoj toj situaciji i idem na kolokvij.
onda super! tnx =)
 

pilic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam pitanje..dal jos uvijek vrijedi ono da se netreba odjavljivat ispit il ipak treba nekoliko dana prije ispita odjavit ako neplaniras izac na taj rok koji si prijavio? ako treba, kolko dana prije ispita?
 

s.a.n.j.a

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
imam pitanje..dal jos uvijek vrijedi ono da se netreba odjavljivat ispit il ipak treba nekoliko dana prije ispita odjavit ako neplaniras izac na taj rok koji si prijavio? ako treba, kolko dana prije ispita?
ne treba odjavljivati...ako na izađeš, racuna se kao da si odjavio :)
 

Genki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kod prijave ispita potrebno je upisati matični broj indeksa, gdje se on nalazi, iznad ili ispod slike ?

Isto tako da li treba upisati datum kada želiš pisati ?

Unaprijed zahvaljujem
 

s.a.n.j.a

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kod prijave ispita potrebno je upisati matični broj indeksa, gdje se on nalazi, iznad ili ispod slike ?

Isto tako da li treba upisati datum kada želiš pisati ?

Unaprijed zahvaljujem
Broj indeksa koji moraš napisati na prijavnicu se nalazi iznad slike (R-...) a datum upisujes onaj koji piše pod polaganje ispita (npr. 13. - 17.2), ne biraš sam datum polaganja, točan datum oni određuju. Nadam se da sam ti pomogla. Sretno
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks