AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prijava/odjava ispita

ina88

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako se neki predmet padne tri puta, četvrti put se ide pred komisiju, jel tako? Jel se to odnosi na sve predmete? Molim pomoć! Hvala!
 

frend

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

Ako se neki predmet padne tri puta, četvrti put se ide pred komisiju, jel tako? Jel se to odnosi na sve predmete? Molim pomoć! Hvala!
Da, to se odnosi na sve predmete!
 

miki maus

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je moguće prijaviti ispit u petak ako su prijave u ponedjeljak i utorak poslije tog petka? Da li bi gospođe u referadi htjele uzeti prijavnicu?
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Da li je moguće prijaviti ispit u petak ako su prijave u ponedjeljak i utorak poslije tog petka? Da li bi gospođe u referadi htjele uzeti prijavnicu?
Gđa u referadi u pravilu izlazi u susret studentima i uzima prijavnice za ispit nekoliko dana unaprijed, ali ne i ako se kasni s prijavama, jer u tom slučaju nemaju milosti:cool:
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Čitala sam ovdje negdje da se nedolazak na ispit ne smatra padom! Da li je to istina?
 

katy_-

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

Može mi netko napisati kakva je procedura za prijavu ispita, ali komisijskog? Cula sam da treba neka posebna prijavnica ili? Koliko se placa? Eto, dogodilo se, i ludim, al šta cu :( Hvala vam
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Može mi netko napisati kakva je procedura za prijavu ispita, ali komisijskog? Cula sam da treba neka posebna prijavnica ili? Koliko se placa? Eto, dogodilo se, i ludim, al šta cu :( Hvala vam
Odeš u skriptarnicu gdje i inače kupuješ prijavnice za ispit, ali napomeneš da tražiš prijavnicu za komisijski ispit! Dobiješ jedan obrazac koji ispuniš i predaš u referadu gdje se i inače prijavljuju ispiti!
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Odeš u skriptarnicu gdje i inače kupuješ prijavnice za ispit, ali napomeneš da tražiš prijavnicu za komisijski ispit! Dobiješ jedan obrazac koji ispuniš i predaš u referadu gdje se i inače prijavljuju ispiti!
Kupiš Zahtjev za komisijski ispit + prijavnicu i odneseš ispunjeno u referadu:tongue2:
 

the_rain

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ovak, meni je ostao još jedan rok iz računovodstva prije komisije
i sad ak prag bude spušten na 42 boda, a ja imam 42 boda, ja bi to prenijela
i sad jel ak padnem na ovom dekanskom i prenesem ga u drugu godinu jel je idući rok komisijski il to počinje opet onak 3 roka i komisijski?:confused2:
ak ste šta sad skužili, molim vas odgovorite :)
hvala :mellow:
 

nina18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ovak, meni je ostao još jedan rok iz računovodstva prije komisije
i sad ak prag bude spušten na 42 boda, a ja imam 42 boda, ja bi to prenijela
i sad jel ak padnem na ovom dekanskom i prenesem ga u drugu godinu jel je idući rok komisijski il to počinje opet onak 3 roka i komisijski?:confused2:
ak ste šta sad skužili, molim vas odgovorite :)
hvala :mellow:
kolko ja znam idući ti je komisijski, bez obzira što ga prenosiš u 2. godinu jer kao imamo pravo 8 puta izać na jedan ispit a onda gubimo pravo studiranja na tom faksu il tak neš. :S nek me ispravi netko ak nije tak al mislim da je to to.
 

tresnjica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ovak, meni je ostao još jedan rok iz računovodstva prije komisije
i sad ak prag bude spušten na 42 boda, a ja imam 42 boda, ja bi to prenijela
i sad jel ak padnem na ovom dekanskom i prenesem ga u drugu godinu jel je idući rok komisijski il to počinje opet onak 3 roka i komisijski?:confused2:
ak ste šta sad skužili, molim vas odgovorite :)
hvala :mellow:
Da, slijedeći ti je komisija. računa se ukupan broj izlazaka na ispit neovisno o upisanoj godini! Nakon komisije ne može se izać 3 mjeseca na ispit, a nakon toga može opet 3 puta pa opet komisija, ako se padne i taj 8. put onda se gubi pravo studiranja na tom studiju.
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

Kako se odjavljuje ispit?
Nemoraš odjavljivat, jednostavno ne izađeš i oni ponište... mislim da samo za kazneno ako se ne pojaviš to smatraju kao pad ako ne dođeš ili ne odjaviš.
 

Monikaaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

malo blesavo pitanjce... pala sam god, i sad me zanima kad izlazim na ispit na koji sam prošle god. već dvaput izašla, dal se to piše i računa kao 3. put ili ispočetka, kao 1. put ?
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

malo blesavo pitanjce... pala sam god, i sad me zanima kad izlazim na ispit na koji sam prošle god. već dvaput izašla, dal se to piše i računa kao 3. put ili ispočetka, kao 1. put ?
računa se... bilo bi dobro da je sistem, da ti se na početku ak. god. sve poništava i ponovo ispočetka izlaziš, ali nije!
 

Monikaaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ajoj.. da imaš skroz pravo, al sam se i bojala tog pa sam zato pitala.
al ček...gle...to je fkt apsurdno... npr. upravno sam izašla 2 puta samo na ispit, a sada ću probat dat preko kolokvija... i ak ne prođem kolokvij, npr... kaj onda ? fkt blesavo %-)
 

malaplava1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ajoj.. da imaš skroz pravo, al sam se i bojala tog pa sam zato pitala.
al ček...gle...to je fkt apsurdno... npr. upravno sam izašla 2 puta samo na ispit, a sada ću probat dat preko kolokvija... i ak ne prođem kolokvij, npr... kaj onda ? fkt blesavo %-)
ides na ispit i prijavljujes ga 3 put.
 

nina18

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ajoj.. da imaš skroz pravo, al sam se i bojala tog pa sam zato pitala.
al ček...gle...to je fkt apsurdno... npr. upravno sam izašla 2 puta samo na ispit, a sada ću probat dat preko kolokvija... i ak ne prođem kolokvij, npr... kaj onda ? fkt blesavo %-)
s obzirom da smo u sličnoj situaciji mene zanima jedna stvar. upisala sam pad i testirala index. prošle godine sam stekla uvjet za taj kolokvij pa me zanima da li bi me profesor pustio na kolokvij i ove godine ili sam za to svejedno morala ponovno dolazit na predavanja?
 

Monikaaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

s obzirom da smo u sličnoj situaciji mene zanima jedna stvar. upisala sam pad i testirala index. prošle godine sam stekla uvjet za taj kolokvij pa me zanima da li bi me profesor pustio na kolokvij i ove godine ili sam za to svejedno morala ponovno dolazit na predavanja?
pa meni su rekli da ako imam testirani semestar, ne moram dolaziti na predavanja jer imam potpise, a mogu izlaziti na kolokvije ako postoje iz tog nekog kolegija koji nisam dala. ja sam u istoj toj situaciji i idem na kolokvij.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks