AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prezentacije s predavanja

TheMiss

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Tražim, tražim i nikako da nađem prezentacije sa predavnja. Može li mi netko stavit link il reći di je to...molim vas!

btw iz kojih sve predmeta možemo downloadati prezentacije i iz kojih možemo izostat a da nemamo problema sa potpisima?

ja spavala dok oni pričali:blushed:

HVALA VAM UNAPRIJED!:happy:
 

Sara1987

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prezentacije sa predavanja

Tražim, tražim i nikako da nađem prezentacije sa predavnja. Može li mi netko stavit link il reći di je to...molim vas!

btw iz kojih sve predmeta možemo downloadati prezentacije i iz kojih možemo izostat a da nemamo problema sa potpisima?

ja spavala dok oni pričali:blushed:

HVALA VAM UNAPRIJED!:happy:
prezentacije sa sociologije su ovdje:Predavanja - Upravni studijKatedra za sociologiju

pa si tako pogledaj i za ostale predmete...samo pazi da klikneš na upravni studij i koji profesor jer svaki ima drugačije prezentacije naravno :)))
 

lala77

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prezentacije sa predavanja

:sos: :sos: :sos: :sos:

ima li netko ovdje da je danas uzeo one prezentacije s bankarstva i sustava plačanja ili da ih bar može nabavit od nekog tko je uzeo?
danas sam dušu ostavila prepisujuć ono... pa ako tko ima da mi pošalje?


:eusa_pray::eusa_pray:
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prezentacije sa predavanja

:sos: :sos: :sos: :sos:

ima li netko ovdje da je danas uzeo one prezentacije s bankarstva i sustava plačanja ili da ih bar može nabavit od nekog tko je uzeo?
danas sam dušu ostavila prepisujuć ono... pa ako tko ima da mi pošalje?


:eusa_pray::eusa_pray:
imam ja!! al to ti je samo prezentacija od jucer tak da ako si sve prepisala ti ne treba al mogu ti ju poslat nije problem
 

TheMiss

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prezentacije sa predavanja

...daj užas...ne snalazim se :S di je popis predmeta koje mogu skinuti? molim vas dajte mi link di taj popis... :( :(
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prezentacije sa predavanja

evo prezentacije iz nauke

Dokumenti i ispitna literatura 2007-2008 Katedra za upravnu znanost

dakle, odeš na stranicu od prava, zatim na katedre i onda imaš pod svaku katedru posebno
npr. uvod i državu i pravo ti je katedra za opću teoriju prava i države
sociologija je katedra za sociologiju
nauka je katedra za upravnu znanost
eng/njem ti je katedra za strane jezike

i kad otvoriš neku katedru vidiš da li sastane piše da li ima kakvih prezentacija ili ne, malo prošvrljaj :wink5:
ali to ne znači da svi imaju prezentacije s predavanja na netu...
 

TheMiss

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prezentacije sa predavanja

evo prezentacije iz nauke

Dokumenti i ispitna literatura 2007-2008 Katedra za upravnu znanost

dakle, odeš na stranicu od prava, zatim na katedre i onda imaš pod svaku katedru posebno
npr. uvod i državu i pravo ti je katedra za opću teoriju prava i države
sociologija je katedra za sociologiju
nauka je katedra za upravnu znanost
eng/njem ti je katedra za strane jezike

i kad otvoriš neku katedru vidiš da li sastane piše da li ima kakvih prezentacija ili ne, malo prošvrljaj :wink5:
ali to ne znači da svi imaju prezentacije s predavanja na netu...
hvala, hvala, hvala...napokon našla :happy::happy::happy:
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prezentacije sa predavanja

imam ja!! al to ti je samo prezentacija od jucer tak da ako si sve prepisala ti ne treba al mogu ti ju poslat nije problem
Pa nismo prezentaciju u jednom danu obradili ima tu vise nastavaka! Imam ju i ja ako treba
 

suzy.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prezentacije sa predavanja

ima netko zadnju prezentaciju sa bankarstva? :laughing:

tj. treba mi od prošlog tjedna, znači 29.10 i od onog tamo tjedna. :D
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks