AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo Europske unije

klaudia19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav!
Rok 27.01. odgovarale smo kolegica i ja kod prof. Vasiljević. Izuzetno ugodan usmeni, ležeran. Objasnila je koncept ispitivanja kod nje, a to je da je kreće od lakših prema težima, pa na taj način definira ocjenu.
Meni je prvo postavila izravan učinak a kolegici neizravan (tu je bitno nabrojit slučajeve, pa barem s jednim krenut u objašnjavanje). Razliku direktiva i uredbi, 4 temeljne slobode i svaka smo jednu odabrale da objasnimo i isto tako objasnit jedan slučaj. Kolegicu je još pitala temeljna prava općenito, kako je krenulo s tim a kako je sad.
 

PetraZG97

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jesam li ja to krivo shvatila ili su predavanja za ovaj predmet u ovom semestru stavili skupa za izvanredne i redovne u terminu od 14:00 do 15:30 ????

Termin fenomenalan za nekoga tko radi ‍-.-
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jesam li ja to krivo shvatila ili su predavanja za ovaj predmet u ovom semestru stavili skupa za izvanredne i redovne u terminu od 14:00 do 15:30 ????

Termin fenomenalan za nekoga tko radi ‍-.-
da ja evo pišem predstojniku i krešićki e-mail a mogla bi i ti i još netko tko radi da nam se to prebaci u popodnevni termin
 

PetraZG97

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da ja evo pišem predstojniku i krešićki e-mail a mogla bi i ti i još netko tko radi da nam se to prebaci u popodnevni termin
Ili bar da omoguce pracenje i uzivo i online jer popodnevni termini su stvarno prepuni :/
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ili bar da omoguce pracenje i uzivo i online jer popodnevni termini su stvarno prepuni :/
napisala sam e-mail krešićki i predstojniku i zakeljila im raspored od prošle godine kako je to bilo dobro organizirano. I zgrade su obnavljale i bila je korona. Predavanja su slijedila jedno iza drugoga. Vidi dolje prijašnji raspored, pa stoga ne vidim razlog da tako ne bude i ove. Napiši i ti e-mail čim nas je više promijeniti će raspored. Meni je više za Pravo europske unije radi kolokvija.

RASPORED NASTAVE ZA ZIMSKI SEMESTAR AKADEMSKE GODINE 2022./2023.

SRIJEDA . 17:00 – 21:00 Konzularno pravo TRH 3, dvorana VI, 16.11.-11.1.2023.
ČETVRTAK 17:00 – 21:00 Pravo Europske unije ĆM 4, dvorana VII, 6.10.-10.11. 2022
ČETVRTAK 17,00-21,00 Poredbeno ustavno pravo ĆM 4, dvorana VII, 17.11.-19.1.2023.
 

patkica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prof. Vasiljević je rekla na predavanju da postoji mogućnost konzultativne nastave za izvanredne studente, pa ako ima zainteresiranih neka se jave prof.
Ja ću poslati mail za 8 kolega, da nam odredi termine za predavanja
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks