AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Postupak prijave ispita

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

tutifruti

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prva sam godina na upravnom studiju, vanredno
nemam pojma kako ide postupak prijave ispita
pliz jel mi možete napisat gdje nosim ispunjenu prijavnicu? u koju referadu, koja soba?
za predmet Uvod u državu i pravo

:blushed:
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prijava ispita - upravni studij- postupak

ej...kupis prijavnice koje se nalaze u fakultetskoj knjizari kod cini mi se trga marsala Tita 3 (u prolazu kraj kafica nasuprot hrvatskog narodnog kazalista). ispunjenu prijavnicu odneses u sobu broj 10 u njihovo uredobno vrijeme za vrijeme prijava ispita (mozes i postom poslati)...i to je to, ucis i prodjes :wink5:
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prijava ispita - upravni studij- postupak

Dakle, popunjenu prijavnicu odneseš u Gundulićevu na prvi kat, u referadu u sobi broj 10 kod gđe. Zdenke
prijavnice nosiš tamo u danima koje su određene da se prijavljuje određeni ispit
dakle ako je npr. prijava za Uvod u DiP 27. i 27. 10 ta dva dana ih možeš odnijeti u referadu, ili ako ti nije zgodno osobno odnijeti imaš i mogućnost slanja poštom, no to naravno trebaš nekoliko dana prije da bi stigla na vrijeme, u pravilu ako ona dođe ranije ne može je odbiti ali ako zakasniš e to nije nijhov problem
to ti je to uglavnom, e da i naravno prijavnicu možeš kupiti u knjižari gdje si kupovala sve upisne materijale i Index (ako se slučajno to pitaš) ;)

edit: e sad vidim da si dobila već odgovor dok sam ja ovo napisala, al od viška glava ne boli :D
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prijava ispita - upravni studij- postupak

Dakle, popunjenu prijavnicu odneseš u Gundulićevu na prvi kat, u referadu u sobi broj 10 kod gđe. Zdenke
prijavnice nosiš tamo u danima koje su određene da se prijavljuje određeni ispit
dakle ako je npr. prijava za Uvod u DiP 27. i 27. 10 ta dva dana ih možeš odnijeti u referadu, ili ako ti nije zgodno osobno odnijeti imaš i mogućnost slanja poštom, no to naravno trebaš nekoliko dana prije da bi stigla na vrijeme, u pravilu ako ona dođe ranije ne može je odbiti ali ako zakasniš e to nije nijhov problem
to ti je to uglavnom, e da i naravno prijavnicu možeš kupiti u knjižari gdje si kupovala sve upisne materijale i Index (ako se slučajno to pitaš) ;)

edit: e sad vidim da si dobila već odgovor dok sam ja ovo napisala, al od viška glava ne boli :D
ja sam izvanrendni pa me zanima da li mogu polagati predmete i prije no što ih profesori ispredaju.?Već sam prije par godina bila upisana na prvu godinu.
 

lola

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prijava ispita - upravni studij- postupak

ja sam izvanrendni pa me zanima da li mogu polagati predmete i prije no što ih profesori ispredaju.?Već sam prije par godina bila upisana na prvu godinu.
Izvanredni polažu ispite kako žele neovisno o predavanjima, uz predavanja su vezani samo redovni studenti. Tako da sama odluči koji predmet i kada želiš polagati!
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prijava ispita - upravni studij- postupak

Izvanredni polažu ispite kako žele neovisno o predavanjima, uz predavanja su vezani samo redovni studenti. Tako da sama odluči koji predmet i kada želiš polagati!
hvala .više nisam bila sigurna jer je prof. Ravlić rekao da kod njega ne možeš izaći dok on ne završi svoje predavanje.
Da li možda znaš uredovno vrijeme referade za izvanredne .Nešto je pisalo utorkom oko 14 sati ¨?
 

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Prijava ispita - upravni studij- postupak

nije doduse meni pitanje upuceno, ali...uredovno radno vrijeme referade ti je svaki dan od 12-12h. isto vrijedi i za utorak kada mozes doc i poslijepodne mislim da je od 14-15:30h ili od 14:30-16h...ne znam tocno jer nikad nisam isao tada
misliš od 10-12h, ne od 12-12h :happy:
a poslijepodne u utorak mislim da je zapravo samo od 15-16h
 

comrad

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prijava ispita - upravni studij- postupak

misliš od 10-12h, ne od 12-12h :happy:
a poslijepodne u utorak mislim da je zapravo samo od 15-16h
hahah, mea culpa :happy: bio sam provjerio ipak navedene informacije, pa cu iste navesti kao tocne :wink5:
 

tutifruti

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prijava ispita - upravni studij- postupak

opet ja :happy:
...danas sam prijavila ispit, ali pošto teta baš i nije izgledala pričljivo nisam ju pitala gdje će bit izvješeno kad i gdje pišem ispit...

pošto mi je to prvi ispit možete mi reć gdje mogu gledat kad i gdje pišem.
predmet; Uvod u državu i pravo, rok 12.11.

:unsure:
 

Prčiguz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prijava ispita - upravni studij- postupak

opet ja :happy:
...danas sam prijavila ispit, ali pošto teta baš i nije izgledala pričljivo nisam ju pitala gdje će bit izvješeno kad i gdje pišem ispit...

pošto mi je to prvi ispit možete mi reć gdje mogu gledat kad i gdje pišem.
predmet; Uvod u državu i pravo, rok 12.11.

:unsure:
Na ovoj web stranici ce ti bit objavljeno: http://161.53.157.14/DVUpravRasporedi.aspx a sad tocno kad ce objavit se nikad nezna, najcesce tjedan dana prije navedenog datuma je objavljen raspored.
 

ana_

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Osnove sociologije

jer postoji neko određeno vrijeme kad se mora prijaviti ispit?
 

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Osnove sociologije

jer postoji neko određeno vrijeme kad se mora prijaviti ispit?
da, za svaki ispit ti piše kad su prijave (to ti piše tu na stranicama dvz-a i u vodiču) i to su obično 2 dana i u jedan od ta dva dana moraš prijavit ispit od 10-12h u sobi br 10 na prvom katu našeg faxa
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks