AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Polaganje ispita

UP22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Od svakoga čujem drugačije, pa me zanima sto je ispravno. Naime, upisala sam dio druge godine + neke predmete iz prve. Mogu li ja polagati ispite iz druge dok ne riješim one iz prve? Hvala unaprijed:))
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Student sveučilišnih i stručnih studija može polagati ispite iz nastavnih predmeta određene studijske godine tek kad ostvari 50 ECTS bodova iz prethodne studijske godine sukladno studijskom programu, a preostale ECTS bodove mora ostvariti tijekom tekuće studijske godine .

Studenti upisani u prvu godinu specijalističkog diplomskog stručnog studija javna uprava koji su završili trogodišnji stručni upravni studij na Društvenom veleučilištu u Zagrebu, odnosno Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, razlikovne ispite mogu polagati zajedno sa ispitima prve godine specijalističkog diplomskog stručnog studija.

Ispite druge godine specijalističkog diplomskog stručnog studija mogu polagati nakon što polože sve razlikovne ispite (Osnove politologije, EUP i ULJP) i uz to ostvare i 50 ECTS bodova prve godine specijalističkog diplomskog stručnog studija.
 

ka.tina7

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Po novome, vise ne moramo imati 50ectsa da bi polagali predmete iz vise. Sad se mogu polagati svi upisani predmeti
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav nez gdje bih postavila pitanje pa mi je logicno ovdje pod polaganje ispita...pitanje je da li se moze doci na pismeni sa osobnom bez indexa? Jer nisam sigurna da cu ga uspijeti skupiti hvalaaa
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks