AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Poklanjam Poklanjam knjige i skripte

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Eriatarka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ljudi moji, ne znam tko je otvorio temu, no svejedno ću se ubaciti! Ja bih rado prodala svoje kopirane skripte / knjige, no neke izgledaju kao glavica salate, pa ću biti dobar čovjek i reći da ih darujem! Iz njih se učilo, a može se bez problema učiti i dalje! Znači, darujem kopirane knjige i skripte za sve tri godine studija javne uprave! Nemojte se ustručavati pokloniti i meni nešto za uzvrat poput bijele čokolade ili plavog balishaq duhana! U privatnu poruku!
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Prodajem knjige i skripte za prvu godinu upravnog studija (javne uprave)

Ljudi moji, ne znam tko je otvorio temu, no svejedno ću se ubaciti! Ja bih rado prodala svoje kopirane skripte / knjige, no neke izgledaju kao glavica salate, pa ću biti dobar čovjek i reći da ih darujem! Iz njih se učilo, a može se bez problema učiti i dalje! Znači, darujem kopirane knjige i skripte za sve tri godine studija javne uprave! Nemojte se ustručavati pokloniti i meni nešto za uzvrat poput bijele čokolade ili plavog balishaq duhana! U privatnu poruku!
pohvalno!
 

Bee

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prodajem knjige i skripte za prvu godinu upravnog studija (javne uprave)

Ljudi moji, ne znam tko je otvorio temu, no svejedno ću se ubaciti! Ja bih rado prodala svoje kopirane skripte / knjige, no neke izgledaju kao glavica salate, pa ću biti dobar čovjek i reći da ih darujem! Iz njih se učilo, a može se bez problema učiti i dalje! Znači, darujem kopirane knjige i skripte za sve tri godine studija javne uprave! Nemojte se ustručavati pokloniti i meni nešto za uzvrat poput bijele čokolade ili plavog balishaq duhana! U privatnu poruku!
na žalost, nova sam i nemam dovoljna postova za privatnu poruku...ali sam zainteresirana...lp
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Re: Prodajem knjige i skripte za prvu godinu upravnog studija (javne uprave)

Ovaj koncept s poklanjanjem je hvalevrijedan. Samo prebacujem u zasebnu temu. ;) Svaka tema jedan je oglas. ;)
 

Eriatarka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prodajem knjige i skripte za prvu godinu upravnog studija (javne uprave)

Hvala lijepo kolegama, još čekam svoju prvu privatnu poruku :)
 

sanjavarja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Prodajem knjige i skripte za prvu godinu upravnog studija (javne uprave)

I ja sam isto zainteresirana javi se
 

dodigkris

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel ima neka dobra dusica koja bi poklonila skripte ili knjige s druge godine?

Nije mi bitno koje su skripte i knjige, znači bilo šta jer nemam jos nista.

Najviše bi mi trebale skripte i knjige iz Obiteljskog prava i Upravljanje ljudskim potencijalima.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks