AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ostao jedan ispit s druge. mogu li polagati s treće?

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozz ljudi, ne znam da li se već negdje spominjalo pitanje da li na našem faksu postoji "preskok" godine?
Ostati će mi Oup II i radno iz druge godine.. Pošto je to ljetni semestar i iznosi 14 ectsa, znači da automatski ponovno upisujem drugu godinu, ali upisujem čisti zimski semestar 3 godine. Sad me zanima ukoliko riješim oba ispita do upisa ljetnog semestra, hoću li moći upisati cijeli ljetni semestar 3. godine i diplomirati te akademske godine s obzirom da mi tehnički nikad ne bi pisalo da sam 3. godina? Ili jednostavno moram produžiti godinu
Ako je netko bio u situaciji.. :D
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav! Imam sljedeću situaciju.. Upisala sam čistu drugu godinu i prenijela dip. Trenutno sam u ovoj akademskoj godini ostvarila 53,5 ects. Ostali su mi gp i ris i zanima me mogu li upisati čistu treću godinu? Jer kada pribrojimo 6,5 ects iz gp to je 60ects+ dozvoljenih 10koje mogu prenijet (konkretno 6,5 ris).. Pomagajte
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, ako bi polozila nesto iz zimskog semestra 2. godine, da li bi bilo moguce prebaciti financiranje s 1. godine (to je ipak predmet ljetnog semestra) i unatoc tome upisat nesto iz zimskog semestra 3. godine? Da li mi onda prijeti opasnost da zbog toga padnem u izvanredne studente (zbog toga sto bi 3. put upisivala financiranje), ili bi mogla najnormalnije prenijeti financiranje i poloziti ga do početka ljetnog semestra?
 

karlo.b

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz ljudi, ne znam da li se već negdje spominjalo pitanje da li na našem faksu postoji "preskok" godine?
Ostati će mi Oup II i radno iz druge godine.. Pošto je to ljetni semestar i iznosi 14 ectsa, znači da automatski ponovno upisujem drugu godinu, ali upisujem čisti zimski semestar 3 godine. Sad me zanima ukoliko riješim oba ispita do upisa ljetnog semestra, hoću li moći upisati cijeli ljetni semestar 3. godine i diplomirati te akademske godine s obzirom da mi tehnički nikad ne bi pisalo da sam 3. godina? Ili jednostavno moram produžiti godinu
Ako je netko bio u situaciji.. :D
Bok! u gotovo sam istoj situaciji pa trazim odgovor na forumu, a vidim da ti nitko nije odgovorio....imas li kakvu informaciju iz iskustva, buduci da je proslo godinu dana?
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok! u gotovo sam istoj situaciji pa trazim odgovor na forumu, a vidim da ti nitko nije odgovorio....imas li kakvu informaciju iz iskustva, buduci da je proslo godinu dana?
Nažalost ne znam točno, tu sam bila uvjerena da ću druga dva položiti tako da mi ostanu samo 2, ali sam pala pa nisam dalje ni ispitivala..
Najbolje da pošalješ mail Sanji Storjak.. Možda možeš i upisati cijeli zimski, a završni prebaciti za iduću godinu.. Nisam sigurna
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozz ostao mi jedan ispit iz prve (nauka 2) da li mogu upisati nešto s treće godine, tipa vježbe i sl ?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks