AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ostao jedan ispit s druge. mogu li polagati s treće?

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,

na forumu sam bio pročitao kako su promijenili Pravilnik i da se opet može polagati ispit s više godine, ako ostane samo jedan s niže. Danas sam bio u referadi. Kaže gospođa tamo da to nije moguće.
Što je istina?
 

nijo

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može se jer znam par slučajeva koji su uredno izašli na ispite.Najbolje ti je vidjet što ti studomat dozvoli prijavit.
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Studomat mi nudi prijave nekih s treće. Zato sam išao pitati u sobu 10 danas da ne bi bilo zabune.
Bio u sobi deset, žena pojma nema. Kaže "ne može se, to se nekoć moglo".

Sanje, koja jedino nešto zna i želi pomoći, nije bilo. Ili sam došao u krivo vrijeme, pa je nisam našao.

Inače, patim se s ovim Radnim i socijalnim. Mislio sam ga za šesti, pa za sedmi, ali nema šanse da to spremim ni do rujna. To je posao od nekoliko mjeseci, čak i po prezentacijama. Pa, sam htio rješavati u rujnu neke manje s treće. Tipa informatičku radionicu, vježbe iz upravnog i te stvari.
 

ivab080

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Možeš, 100 %, pa ja sam položila skoro sve s 3 godine, a ostalo mi građansko s druge. Još ako ti studomat dozvoljava, to je to. Samo je žalosno što žena iz sobe 10 nema pojma o tome, i onda samo dodatno zbunjuju sve.
 

nijo

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Studomat mi nudi prijave nekih s treće. Zato sam išao pitati u sobu 10 danas da ne bi bilo zabune.
Bio u sobi deset, žena pojma nema. Kaže "ne može se, to se nekoć moglo".

Sanje, koja jedino nešto zna i želi pomoći, nije bilo. Ili sam došao u krivo vrijeme, pa je nisam našao.

Inače, patim se s ovim Radnim i socijalnim. Mislio sam ga za šesti, pa za sedmi, ali nema šanse da to spremim ni do rujna. To je posao od nekoliko mjeseci, čak i po prezentacijama. Pa, sam htio rješavati u rujnu neke manje s treće. Tipa informatičku radionicu, vježbe iz upravnog i te stvari.
Radno sam ja, koji sam potpuni idiot, spremio za dva mjeseca po sat vremena dnevno (čak ne ni svaki dan) i to nisam bio pretjerano fokusiran na učenje toga što čitam tako da bi prosječan kampanjac to uspio spremit za 2 tjedna.....
 

emma1993

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Daj zamisli. Kak se zove ta žena iz referade?
Da netko tamo "radi" i prima plaću, a da nije u stanju pročitati aktualni Pravilnik o studiju. Za kavicu se ima vremena. Slika i prilika fakulteta.
 

fakin

Super Moderator
To ti je standard našeg studija. Od 5 ljudi u sve tri referade jedino Sanja zna što treba, ovi ostali 4 doslovno pojma nemaju o ničemu i samo služe tamo da popune formu. Žalosno, ali kako sama kažeš, slika i prilika fakulteta.

Ja sam jednom Sanji rekao da joj se ispričavam, ali da ću ići kod nje i za ono što ona nije zadužena jer ne mogu trpiti ove ostale u referadi koji su i neljubazni i govore krive informacije i ona mi je odgovorila na to: a vjerujte mi kolega niste prvi koji mi to govori.
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ovo nije prvi put da ostali, osim Sanje, osim što su neljubazni i drski, šire i dezinformacije ili jednostavno ne znaju.
Da sam ja na Koprićevu mjestu, ove bih uputio do Zavoda za zapošljavanje.

A Sanji ću, kad diplomiram, donijeti par velikih bombonijera i ogroman buket cvijeća. Zaslužila je! Da nema nje, faks bi stao.
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala svima na odgovorima. Hvala i @Nina83 što mi je dislajkala objavu. Vjerojatno isto negdje radi u referadi i nije pročitala Pravilnik o studiju. :)
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,

Meni je ostalo samo Građansko a druge.
Malo bih predahnuo uz neke manje s treće.

Što predlažete?
Imam otvorenu Informatičku radionicu, Vježbe iz nomitehnike
Praksu sam upravo obavio

Sad ne zanima kako se prijavljuju i polažu te vježbe iz nomotehnike i informatička radionica. Trebam li ići na predavanja ili konzultacije ili kako?
 

Darijana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,

Meni je ostalo samo Građansko a druge.
Malo bih predahnuo uz neke manje s treće.

Što predlažete?
Imam otvorenu Informatičku radionicu, Vježbe iz nomitehnike
Praksu sam upravo obavio

Sad ne zanima kako se prijavljuju i polažu te vježbe iz nomotehnike i informatička radionica. Trebam li ići na predavanja ili konzultacije ili kako?
Na radionicu moraš kad budu predavanja i to je to, a nomotehniku napises zadacu kad otvore rok za nomotehniku i objave teme zadaća
 

petragalosi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,

na forumu sam bio pročitao kako su promijenili Pravilnik i da se opet može polagati ispit s više godine, ako ostane samo jedan s niže. Danas sam bio u referadi. Kaže gospođa tamo da to nije moguće.
Što je istina?
Ja riješila cijelu 3.godinu ostalo mi građansko
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,
Polozila sam neke ispite sa druge god. iz zimskog semestra, ali nisam rijesila financiranje iz prve jos. Da li je moguce upisati nesto sa trece god u zimskom semestru (praksa, inf.radionica)s obzirom da financije spadaju pod ljetni?
 

Luka11/7

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok, da li još uvijek to vrijedi? meni je ostao ULJP sa II.god i upisao sam predmete s 3. god ali studomat neda prijavit? :(
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok, da li još uvijek to vrijedi? meni je ostao ULJP sa II.god i upisao sam predmete s 3. god ali studomat neda prijavit? :(
Koliko ja znam vrijedi, ja imam s druge Uljp, a već sam sa treće riješila par kolegija bez problema.
 

katarina123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li netko ako mi je ostalo samo radno i socijano sa 2.godine polozila sam vec neke sa 3., upisujem li sad u ljetnom semestru cijeli ljetni (ukljucujuci zavrsni)plus placam taj iz druge koji mi je ostao?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks