AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Oglasna ploča - raspored predavanja, datumi prijava i polaganja ispita

masa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
organizacija prijave su 1.-2.9.,a ispit 14.9.(promijenili su datume,pise kod referade).a za engleski neznam,jedino ako je engleski 1 i 2 isto kad i engleski 3 i 4(u tom slucaju su prijave 12.-13.7.,a ispit 6.-10.9.)
 

patricija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel zna netko kad će biti izvješeni na oglasnoj ploči datumi za polaganje ispita u 9.mj.? Sad u 7.mj. ili krajem 8.mj.? Unaprijed hvala!
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel zna netko kad će biti izvješeni na oglasnoj ploči datumi za polaganje ispita u 9.mj.? Sad u 7.mj. ili krajem 8.mj.? Unaprijed hvala!
raspored za polaganje ispita u 9 mj je objavljen na stranici od prava pod linkom DRUŠTVENO VELEUČILIŠTE. Tako da nemaš potrebe ići na fax na oglasnu gledati.
 

laptopp

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel zna netko možda kojeg je datuma ispit iz informatike? pitam zato jer nije objavljeno na našem linku na stranici prava za taj predmet...
 

ch_smile

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne može se otvorit link na stranici veleučilišta pa da pitam
znači, u utorak 14. organizacija? :mellow:
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Gotovo svi spiti su na oglasnoj ploci,

financije su 20 i 22.9,
20.9 prva grupa od 9h

racunovodstvo je 21.9
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi može netko reći koja predavanja su obavezna na 2 godini?
nista nije obavezno, osim ako zelis ici na kolokvije onda trebas ici na informatiku, racunovodstvo, upravno postupovno pravo, engleski...
e sad, ako ima jos, neka me nadopune
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nista nije obavezno, osim ako zelis ici na kolokvije onda trebas ici na informatiku, racunovodstvo, upravno postupovno pravo, engleski...
e sad, ako ima jos, neka me nadopune
a to sam mislila da mogu na kolokvije.
a ovi stručni predmeti? pdv usporedni porezni sustavi i dr? a kazneno?
 

Tihana988

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel mi može netko reći koja predavanja su obavezna na 2 godini?
Ako želiš izaći na kolokvij...
obavezno moraš ići na Upravno postupovno-ne dopušta izlazak na kolokvij ako ne ideš na predavanja.
Engleski isto tako.
Računovodstvo, kazneno, informatika, pdv-tako tako, porez na dobit-obavezno, lokalni, dohodak, usporedni.
To bi bilo to. :)
 

Tihana988

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks