AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Novi zakon o visokom obrazovanju-odredba po kojoj se ujednačavanju akademski nazivi

Katarina J

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,
diplomirala sam prije šest godina na specijalističkom studiju, da ne dužim, zanima me jel ko upoznat sa procedurom izdavanja novih diploma gdje piše da smo magistri javne uprave? Kolko znam, zakon je usvojen prošle godine u 9 mjesecu..

Hvala
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Stupio je na snagu 15.10.22. Poslala sam mail fakultetu kad cemo dobiti potvrde da smo “izjednaceni” i nove diplome, naravno odgovorili su da ce sve obavjesti biti na netu u zakonski odredenom roku od 6 mjeseci od stupanja zakona na snagu te da pratim web. “Nasi” uvijek glume posebne kobasice dok znam vecinu drugih fakulteta i veleucilista da su odavno poceli izdavati potvrde o izjednacavanju naziva.
 

Marinchy5

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne znam je li bila kakva obavijest o izdavanju potvrda odnosno uvjerenja na webu? Uglavnom ja sam se javila mailom u referadu, pozvala na odredbe zakona i poslala sken diplome te su me dan poslije obavijestili da mi je potvrda izrađena i da je mogu osobno preuzet.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks