AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

(Ne)plaćena školarina i pravo studiranja

Robi A.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bog!

Molija bi jednu informaciju. Ovako, intersira me šta bi se dogodilo kada ja, ka izvanrendi student ne bi platija školarinu:
pod A: izgubija bi pravo studiranja na fakultetu i mora bi opet ići na prijemni

pod B: trajno bi izgubija prava studiranja bez ikakve mogućnosti njihove, ajmo reć, revitalizacije.

pod C: moga bi nakon izvjesnog roka (jednu do dvi godine) platit i nastavit polagat ispite.

Jer, šta je, da ne bi isplao da planiran neke stvari iz zaje*ancije... triba bi otić na par godina vanka (u inozemstvo) poradi nekih privatnih i poslovnih obaveza a opet bi sa druge strane tija bit u mogućnosti nastaviti ovaj fakultet i spremit diplomu u kašetin jednog lipog dana.

:blushed:

lipo vas još jednom molin za pomoć! Fala!
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
možeš nastavit studij
uplatiš školarinu i s obzirom na program koji je na snazi u trenutku kad odlučiš nastaviti studij, priznaju ti se ispiti koji si do tada položio
i jednostavno nastavljaš dalje
dakle, točan je odgovor C:)
jedino se ne smiješ ispisati sa studija, ne smiješ dobiti nikakvu ispisnicu
tad se uzima kao da nikad nisi upisao studij i vjerujem da bi trebao ponovno na prijemni
 

Robi A.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dakle, točan je odgovor C:)
da ne prejudicran... podrazumjeva li to ikakav rok u kojem bi triba uplatiti školarinu odnonso nastaviti studiranje, primjera radi: je li bi teoretski moga nakon deset godina reć, "evo mene sitija san se da bi ipak dovršija fakultet" i uplatit školarinu kad bude vrime upisa?

jedino se ne smiješ ispisati sa studija, ne smiješ dobiti nikakvu ispisnicu
tad se uzima kao da nikad nisi upisao studij i vjerujem da bi trebao ponovno na prijemni
to mi je i logčno, da.
 

hedviga

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da ne prejudicran... podrazumjeva li to ikakav rok u kojem bi triba uplatiti školarinu odnonso nastaviti studiranje, primjera radi: je li bi teoretski moga nakon deset godina reć, "evo mene sitija san se da bi ipak dovršija fakultet" i uplatit školarinu kad bude vrime upisa?
ne postoji rok
do sada je tako bilo
tko zna što će bolonja donjeti
ali, nitko ti ne može uzeti ispite koje si položio
osim ako se literatura neš turbo promijeni pa ti vele da moraš ponovo na isti ispit koji si već položio
nastavljaš prema programu i uvjetima koji su na snazi u vrijeme obnove upisa
 

Ivy

Admin
i ja kazem da je tocan odgovor C

ali postoji rok
oni koji su upisali faks i nisu dali niti jedan ispit imaju pravo nastavit studij u roku od 10 godina;)
inace rok ne postoji
 

Robi A.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
oni koji su upisali faks i nisu dali niti jedan ispit imaju pravo nastavit studij u roku od 10 godina;)
inace rok ne postoji
Dobro, ja san položija skoro polovicu druge godine, šta bi onda moralo značit da neman ograničenja. hehe
sigurno je da ne mislin toličko čekat. važno mi je da godinu-dvi mogu, jel, "prezimiti" bez plaćanja pa nastaviti tamo 2010.,2011. godine davat ispite. :bored:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks