AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Mogu li se prebacit iz jedne u drugu grupu?

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mogu li se prebacit iz jedne u drugu grupu?
Ma možeš slobodno to ti nitko ne provjerava, odi si na ona predavanja koja ti najbolje odgovaraju, a budeš vidio da nakom možda prvih mjesec dana ni neće se dolazit na vredavanja, a drugi semestar većina predmeta će imat samo jednu grupu jer neće biti studenata za dvije , tri grupe. to ti je samo na početku gužva da svi čuju o ispitima i onda se više ne dolazi na faks, već samo na ispite!!!:wink5:
 

KoCkA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da već mi je jasno da moram imati prosjek 3.5 da bi se mogla na drugoj godini prebaciti na redovni studij... al jel mi vanredni studoši možemo ić na predavanja redovnih?? čula sam da je to moguće samo da se moramo onda javiti profi iz politologije??? ajde ljudi help :D
 

blabla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da već mi je jasno da moram imati prosjek 3.5 da bi se mogla na drugoj godini prebaciti na redovni studij... al jel mi vanredni studoši možemo ić na predavanja redovnih?? čula sam da je to moguće samo da se moramo onda javiti profi iz politologije??? ajde ljudi help :D
već se preko nekoliko puta napisalo da: izvanredni studenti MOGU ići na predavanja od redovnih...
a ovo za javljanje- to se valjda misli na pristup kolokviju...

dakle, izvanredni mogu na predavanja od redovnih!
:wink5:
 

IHUZEJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam bila na orijentaciji i sve je rečeno, možete ići u koju grupu vam paše, ja sam izvanredni, radim i ne mogu ići na redovna predavanja, ali ima onih koji to mogu i možeš slobodno, možemo ići i na kolokvije najbolje je otići na prva predavanja tamo ćemo dobiti sve informacije od profesora, tako su nam rekli na orijentaciji, a za izvanredne počinju predavanja 19.10. u 17 h
 

patrishaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
zanima me dal ja sad kao izvanredni kojemu kao tek 2.11 pocinju predavanja mogu hodati s redovnom grupom..://
 

fakin

Super Moderator
ne morate se nikome javljati...na naša predavanja može doći tko hoće pa i josipović ako mu je dosadno...
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da. nitko ti ništa neće provjeravati.
i ti kao izvanredni možeš izać na ispit kad god očeš, već na rokovima u 11 mjesecu, a redovni mogu tek kad dobe potpise (dakle na kraju semestra , tj. od rokova u 2.mjesecu -za 1.semestar, i u 6.mjesecu za 2.semestar)

a možeš ići na predavanja od redovnih, i ići ČAK I NA KOLKVIJ IZ SOCIOLOGIJE ako želiš, to znam, za uvod i politologiju neznamm

http://veleuciliste.pravo.hr/veleuciliste/studij/strucni_studij_javne_uprave/1._godina
ovdje ti je obavijest za kolokvij iz sociologije

a ovdje su ti rokovi za 1.godinu
http://veleuciliste.pravo.hr/veleuc...vne_uprave/1._godina/ispitni_rokovi_1._godina

a ovdje literatura
http://veleuciliste.pravo.hr/veleuc...avne_uprave/1._godina/nastavni_plan_i_program

a u našoj skriptarnici imaš i SKRIPTE :crazy:
http://www.drustveno-veleuciliste.net/downloads.php?do=cat&id=27


:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
 

patrishaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
je to sigurno da ne trebamo potpis? jer sad za kolokvij iz sociologije pise da mogu izaci samo oni koji redovito pohadau predavanja..
 

Andrej21

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
je to sigurno da ne trebamo potpis? jer sad za kolokvij iz sociologije pise da mogu izaci samo oni koji redovito pohadau predavanja..
mogu redovni i izvanredni na kolokvij iz sociologije ;) ne brini.
Ako si redovan onda moraš bit na predavanjima do 2 mjeseca,a ako si izvanredan imaš privilegiju polagat ispite već u 11 mjesecu.Sretno :laughing:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks