AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Mogu li brucoši vec u 11. mjesecu na ispite?

moonshadow

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li mogu brucoši već u 11mj. na ispite ili moraju čekati do kraja 1 semestra i da li mogu polagati jedino ispite iz zimskog semestra ili biraju na koje ispite žele izlaziti iz oba semestra? :confused2:
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li brucoši mogu već u 11mj na ispit

ljudi pa kaj vi pričate
ne možeš izlaziti na ispit dok ne odslušaš predavanje
osim ako ideš na kolokvij (ispit podijeljen na dva dijela, reći će vam sve o tome)
znači, nakon završenog prvog semestra polažeš predmete koje si odslušala na kojem god roku, osim nauke, jer nju imaš dva semestra pa dok ju odslušaš... nadam se da si me shvatila ;)
 

Slavica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Da li brucoši mogu već u 11mj na ispit

Da li mogu brucoši već u 11mj. na ispite ili moraju čekati do kraja 1 semestra i da li mogu polagati jedino ispite iz zimskog semestra ili biraju na koje ispite žele izlaziti iz oba semestra? :confused2:
mogu, ali ako su ti brucosi izvanredni studenti, onda mogu polagat vec u 11. mjesecu, i mogu birat koji ce predmet polagat.
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Da li brucoši mogu već u 11mj na ispit

ako si redoviti student ne možeš polagati ispite ako nisi odslušao predavanja
kad ih odslušaš onda možeš polagati bilo koji nem nekakvog pravila po kojem redoslijedu trebaš ići
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li brucoši mogu već u 11mj na ispit

Da li mogu brucoši već u 11mj. na ispite ili moraju čekati do kraja 1 semestra i da li mogu polagati jedino ispite iz zimskog semestra ili biraju na koje ispite žele izlaziti iz oba semestra? :confused2:
na ispit ne možeš izaći ako nisi odslušao predavanje iz pojedinog predmeta. znači već nakon kraja 1. semestra možeš polagat ispite iz 1. semestra. također i to možeš činiti tokom drugog semestra na tzv. izvanrednim rokovima. ali predmete 2. semestra polažeš u ljetnom i jesenskom ispitnom roku. koji ćeš predmet polagat prvi, koji drugi itd., ovisi o tebi. ali u svakom slučaju u rokovma kad odslušaš predavanja i dobiješ potpis u index. ili ukratko: kad dobiješ potpis, možeš polagati ispit. to je kaj se tiče redovitih studenata, isto tako vrijedi i za izvanredne. dobiješ potpis, ideš na ispit. samo kaj oni mogu polagat ispite već u 12. mj ili krajem 11. mj, uglavnom kad završe s predavanjima za 1. semestar.:wink5:
 

micek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li brucoši mogu već u 11mj na ispit

pa kaj izvanredni studenti moraju skupljati potpise da bi izasli na ispit ?
 

jaasmiinaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li brucoši mogu već u 11mj na ispit

po pravilu bi trebali,ali do sad nije bilo potrebno
 

misty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li brucoši mogu već u 11mj na ispit

pa kaj izvanredni studenti moraju skupljati potpise da bi izasli na ispit ?
pa čula sam od izvanrednih da da...ali nisam sigurna za to.:wink5:
 

orhideja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li brucoši mogu već u 11mj na ispit

pa kaj izvanredni studenti moraju skupljati potpise da bi izasli na ispit ?
ja sam izvanredni student i nisam bila niti na jednom predavanju, i nije potrebno skupljat potpise, a upisala sam šk. god. 2007/08, predavanja nisu obavezna, osim ako ti misliš ta bi ti to koristilo: meni osobno je bolje i korisnije doma učit nego ići na predavanja, pozdrav!
:laughing:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks