AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Lista predmeta III. godine po težini i složenosti

Irenaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo ja ću nešto o upravno ekonomskom jer za ostale ne znam. Predmeti su: Višestupanjska uprava i regionalni razvoj , Ekonomika poduzeća i Ekonomija javnog sektora. Smjer je ok. Nisam puno učila ni za jedan od ta 3 predmeta. Višestupanjska je malo zahtjevnija. Druga 2 su lagana. 5 dana učenja , 2 dana ponavljanja i to je to.
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moji dojmovi s trece od najlakseg prema najtezem predmetu. Bila sam na upravno- pravnom modulu

Vjezbe info- aps nista nismo radili
Vjezbe UPP
Strucna praksa- zakomplicirali su ga tim istrazivackim radom..
Vjezbe iz nomo.
E- uprava
Gradjevinsko
Upravljanje zapisima
Javne sluzbe
Eup- olaksajte si polaganjem kolokvija
Lokalna samoup- sram me priznat, ali uz jsl najzanimljiviji predmet hahah
UPP- obavezno kolokvirat!

U svakom slucaju, meni se upp pokazao kao najtezi jer nisam najozbiljnije pristupila ucenju, ali daleko od toga da je predmet pretezak kao sto se govori. Zato pokusajte kolokvirati jer cete si max.olaksati posto su ZUP i ZUS dosta slicni, a opet razliciti..
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
samo ču se nadovezati na prethodni post...3 godina je najlakša godina upravo kako je i napisala kolegica
treba se učiti lokalna po tjedan dana za svaki kolokvij
upp također tjedan dana za svaki kolokvij
javne službe-desetak dana ućenja
uptavljanje zapisima -tjedan dana
uglavnom niti za jedan predmet ne treba više od 15 dana učenja-kad se sjetim druge godine i ris-a, građanskog, uljp -količine gradiva i po mjesec dana učenja zaboli me glava. Uglavnom najlakša godina ...Sretno svima....
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks