AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Jedan prijemni za dva studijska smjera (upravni i porezni)?

zvonimir22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pisem prijamni za upravu i porez al stavljen sam u dvije razlicite dvorane, sto mi je ciniti,dali otici u bilokoju dvoranu pa pisat pa se sa snjima svadat da sam platio za dva smjera ili ? POMOĆ
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: ne kuzim!

"Pristupnici koji su prijavili polaganje prijemnog ispita za Studij javne uprave i Porezni studij ispit polažu prema rasporedu polaganja za Studij javne uprave" piše u obavjestima na WEB stranici prava, tako da vjerojatno trebaš polagat ispit u onoj dvoradi prema rasporedu za polaganje prijemnog javne uprave.
 

zvonimir22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: ne kuzim!

a gle ja sam platio 400 kn za i jedan i drugi, sam mi nije jasno jer za porez pisem u dvorani 5 a upravu 9,i neznam kam da idem u koju dvoranu!
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: ne kuzim!

Citiram opet : ""Pristupnici koji su prijavili polaganje prijemnog ispita za Studij javne uprave i Porezni studij ispit polažu prema rasporedu polaganja za Studij javne uprave"
 

Ivy

Admin
Re: ne kuzim!

platio si dva puta ali ides samo na jedan prijemni ali se nalazis na dvije liste za prijem na faks
 

zvonimir22

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: ne kuzim!

thx,bas mi se svida fax ( drustv,veleuciliste) ima mnogo cura,hhhhh,a i predmeti su mi zanimljivi , bas ono sto me zanima,sad sam treba biti strpljiv i cekat rezultate!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks