AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izvanredni studij javne uprave

Miracle_worker

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
naš studij još uvijek nije dovoljno prepoznat.
A kako to promijeniti??
Da se Koprić pohvali kako predaje budućim specijalistima j.uprave na Twitteru......umjesto što piskara koješta
That would be a start....
[DOUBLEPOST=1476213924,1476213890][/DOUBLEPOST]
naš studij još uvijek nije dovoljno prepoznat.
A kako to promijeniti??
Da se Koprić pohvali kako predaje budućim specijalistima j.uprave na Twitteru......umjesto što piskara koješta
That would be a start....
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej ekipa slažem se da je teško uz rad i klince, jer godina prođe a ono uspio si dati dva ispita, koma,meni je sada palo na pamet nešto što nisam sigurna da postoji a svakako bi vas pitala: jeli nije bilo prije da izvanrednima godina traje dvije godine?
Ako sam jesenos upisala treću da mogu te ispite davati ovu i iduću i onda tek opet plaćam?
Sory ako pitam gluposti svima, moguće da mi se pomjesalo sa mirovanjem na kojem sam nekada bila.?! Tenkyuuuu
 

Kristina96

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok, da li mi netko moze objasniti kako se ispisati sa naseg faksa? Postoji li neka procedura ili samo odem u referadu i uzmem ispisnicu? Koliko se placa ispis i postoji li nesto bitno na sto trebam obratiti paznju pri ispisivanju?
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej, mislim da postoji službeni ispis, ali onda nemozes nastaviti nikada, ako se predomislis za par godina i slično.. Ja sam recimo samo prestajala ići na ispite i plaćati godinu a kada sam odlučila vratiti napisala sam molbu za nastavak studija i nastavila gdje sam stala prije par godina..
 

Kristina96

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koliko sam shvatila, ako jednostavno prestanem plaćati i ići na ispite nemam nikakvih posljedica, a mogu se nekad predomisliti i opet nastaviti? Index ostaje kod mene i sve samo stoji na mjestu? Malo mi je čudno da nema neka kvaka u svemu tome... Upisala sam izvanredno 2015., ponavljala 1. godinu i namjeravam iduće godine pokušati upisati redovno drugi faks. Do sad sam samo 2 ispita položila, pa neznam hoću li uopće imati pravo nastaviti studij u budućnosti. :confused:
 

Komentatorica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav


Ne znam gdje postaviti ova pitanja, tj koja tema bi bila najsličnija pa evo ovdje...

naime ove godine sam se ispisala s jednog veleucilista i odlucila upisati upravno pravo u Osijeku.
Išla sam u Upravnu školu u Zg, ali nisam upala na javnu upravu Zg pa je izbor pao na Osijek..
e sad molila bih ljude koji su studirali unazad 2-3 godine par savjeta..
1.) je li istina da IZVANREDNI ne moraju biti niti na jednom predavanju (ja bih ipak išla na neka ali čisto da se informiram)
2.) koje predmete biste savjetovali da se uče iz knjiga, a koje iz skripti?
3.) imaju li IZV studenti kolokvije?
4.) imate li možda koje primjere ispita ili kolokvija iz nekih kolegija?

5.) Kako su raspoređena predavanja u Osijeku za izvanredne studente? Npr. u KA na faxu mi je bilo otprilike 1 tj svaki mj.. i onda naguraju sve kolegije u tih tj dana mjesečno, ali si ostala 3 tjedna free od predavanja...

jako jako sam vam zahvalna na odgovorima!!
 

Maddie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav.

Mogu li izvanredni studenti izaći na kolokvije ? Unaprijed hvala...
Zavisi iz kojeg predmeta. Za dosta njih su uvedeni kolokviji. Samo mala napomena je da se kolokviji pisu sa redovnim studentima ujutro, tako da je malo teže onima koji rade. :)
 

Nikolina1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Je li moguce treci put upisat prvu godinu ako se ne skupi 35ects bodova? Bila sam redovni pa bi sad presla u izvanredne.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da ja sam pitala u referadi moguće je i ja upisujem 3 put a nisam sakupila 35 ects.
Izvanredni studiraju beskonačno tako mi je rekla jedino nakon 8.puta nemaš prava studiranja, ali ti još pitaj najbolje gospođu Sanju Storjak našu referenticu uzstvari nije naša ali nego Tomislav ali ona zna sve pa nam javi ako se što promjenilo možeš zvati do 12 sati
 

Nikolina1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da ja sam pitala u referadi moguće je i ja upisujem 3 put a nisam sakupila 35 ects.
Izvanredni studiraju beskonačno tako mi je rekla jedino nakon 8.puta nemaš prava studiranja, ali ti još pitaj najbolje gospođu Sanju Storjak našu referenticu uzstvari nije naša ali nego Tomislav ali ona zna sve pa nam javi ako se što promjenilo možeš zvati do 12 sati
Zvala sam i isto mi to receno tako da nema promjena
 

Rochelle

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim pomoc :) Ako 3. put upisujem dva predmeta, to znači da mi se mijenja status iz redovnog u izvanrednog studenta?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks