AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izgubljeni indeks

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi jel zna neko kakav je postupak s izgubljenim indeksom? ja svog nemrem naći doma nigdje u referadi pitala kažu da nisu našli.. pitaj boga di sam ga ostavila =((

kaj je najbolje drugi tjedan valjda imam usmeni iz nauke (mislim da ću proć) i informatike.. hoće mi htjet profesori naknadno upisat ocjeu jer ne vjerujem da mogu dobit novi indeks u tak kratkom roku
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pokušaj ga pronaći, ili ako ga je netko pronašao, možda ga vrati, pa pričekaj još malo


a što se tiče ispita, sigurna sam da će sve bit ok, samo im ti objasni situaciju, a oni će ti ocjenu upisati u svoj zapisnik, pa ćeš kasnije doći po nju :wink5:

ako ga ipak ne uspiješ pronaći, znaš što te čeka: dat pare za novi indeks, i po sve ocjene ići kod svakog profesora, također i potpise
tak da se nadam za tvoje dobro da ćeš ga pronaći :blushed:

inače ja kad gubim stvari, nalazim ih na mjestima gdje najmanje očekujem :crazy:
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
doma ga nigdje nema
jedino sam ga mogla u busu il tramvaju ostavit il u bircu kad sam bila na kavi =((
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
doma ga nigdje nema
jedino sam ga mogla u busu il tramvaju ostavit il u bircu kad sam bila na kavi =((
odi pitat u birc gdje si na kavi bila jesu li ga našli

a što se tiče busa, tramvaja, možda da nazoveš ZET pa pitaš jel postoji neko njihovo odlagalište izgubljenih stvari, mislim da bi trebalo bit
osim ako ti se neka dobra duša koja ga je pronašla ne javi :unsure:
mislim da ti ga nitko neće ukrasti, pa šta će nekome tuđi indeks, jel tako :crazy: osim ako ne planira polagati ispite umjesto tebe :crazy:
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi jel zna neko kakav je postupak s izgubljenim indeksom? ja svog nemrem naći doma nigdje u referadi pitala kažu da nisu našli.. pitaj boga di sam ga ostavila =((

kaj je najbolje drugi tjedan valjda imam usmeni iz nauke (mislim da ću proć) i informatike.. hoće mi htjet profesori naknadno upisat ocjeu jer ne vjerujem da mogu dobit novi indeks u tak kratkom roku
ajoj baš bed šta si ga izgubila, jer ima punon obaveza kad ga izgubiš, al dobro šta si prva godina jer moraš ponovno otić kod svih profesora kod kojih si odslušala predavanja i molit ih za potpis, pa ih tako nećeš imat puno,ali i prvo negdje ga moraš prijavit da je nestao izgubljen, najbolje provjeri u referadi što trebaš učiniti Barem je tako bilo s frendicom koja ga je isgubila a studira socijalni rad!ona je čak morala ić kod nekih profesora kući molit po špotpise jer ne rade više, tako d aima puno peripetija kada se indeks izgubi!!
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
našla ga! ostao mi na nauci =)) ja čekam usmeni jučer iz nauke i dođe teo van i pita jel ima među vama... kolegice ostavili ste indeks =)) hvala Bogu već sam mislila novi izvadit =))
 

vukren

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedan problem, molim za savjet one koji su već nešto slično imali ili znaju ?

u indeksu su mi se poderale 2 čiste stranice (one na kojima još ništa ne piše)
da li ja moram to prijaviti na faks, kupiti novi, prepisivat ocjene, ili se samo nastavi normalno dalje s upisom ocjena

Hvala
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imam jedan problem, molim za savjet one koji su već nešto slično imali ili znaju ?

u indeksu su mi se poderale 2 čiste stranice (one na kojima još ništa ne piše)
da li ja moram to prijaviti na faks, kupiti novi, prepisivat ocjene, ili se samo nastavi normalno dalje s upisom ocjena

Hvala
Mislim da ne bi trebao bit problem, s obzirom da ništa ne piše ... :cool:
možda da za svaki slučaj odeš u referadu pitati.. meni je po indeksu svašta zašarano, prekriženo (kad sam krivo upisivala predmete) pa je sve ok, a ono... stranica više - manje :tongue2:
 

sway

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mislim da ne bi trebao bit problem, s obzirom da ništa ne piše ... :cool:
možda da za svaki slučaj odeš u referadu pitati.. meni je po indeksu svašta zašarano, prekriženo (kad sam krivo upisivala predmete) pa je sve ok, a ono... stranica više - manje :tongue2:
i ja sam krivo upisala predmete ove godine,no teta u sobi br.3 mi to nije ništa prekrižila već sam ja na novoj strani napisala kako spada i tamo je ona upisala kaj već mora.
e sad mene brine (zapravo i ne baš previše) kaj je sa ovom "krivom" stranicom? frendica je imala isti slučaj i ona je tu stranicu zalijepila tako da je sad "nepostojeća".
 

Prčiguz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja sam krivo upisala predmete ove godine,no teta u sobi br.3 mi to nije ništa prekrižila već sam ja na novoj strani napisala kako spada i tamo je ona upisala kaj već mora.
e sad mene brine (zapravo i ne baš previše) kaj je sa ovom "krivom" stranicom? frendica je imala isti slučaj i ona je tu stranicu zalijepila tako da je sad "nepostojeća".
nemoras se nista brinut oko toga, ostavi kak je
 

cocorina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ajme, evo i moja frendica je izgubila indeks, ne zna uopće di bi mogao bit, možda negdje na faksu, di da pogledamo? A sutra ide prijavit ispit, hoće li moći bez njega?
 

andrea

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ajme, evo i moja frendica je izgubila indeks, ne zna uopće di bi mogao bit, možda negdje na faksu, di da pogledamo? A sutra ide prijavit ispit, hoće li moći bez njega?
ne treba joj index za prijaviti ispit... prijavnicu samo ostavi u referadi...
pitajte tete cistacice, mozda su ga one nasle!? good luck!!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks