AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Istraživanje EUROSTUDENT

Igra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Saznala sam za ovu obavijest pa ju ovdje proslijeđujem za slučaj da vas zanima:

"Svi studenti koji trenutno studiraju u Hrvatskoj na preddiplomskoj i diplomskoj razini (bilo po predbolonjskom ili bolonjskom programu) će do 30. lipnja 2010. ispunjavanjem online upitnika na www.eurostudent.hr imati priliku iskazati svoje mišljenje o studiranju u Hrvatskoj te time ukazati na dobre i loše strane studentskog života u Hrvatskoj.

Rezultati istraživanja bit će objavljeni u prosincu 2010. godine, a njihova usporedba s rezultatima iz drugih europskih zemalja poslužit će kao osnova za unapređenje studentskog standarda u Hrvatskoj."
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a zašto meni ne dopušta da stavim društveno veleučilište i onda upravni studij- kaže tipa da to nejde zajedno!!
 

Robi A.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a zašto meni ne dopušta da stavim društveno veleučilište i onda upravni studij- kaže tipa da to nejde zajedno!!
More bit da upravni studij moš studirat na još pedeset tobože-veleučilišta u hrvatskoj. Društveno je samo jedno. ;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks