AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Državna škola za javnu upravu

tihic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Poštovani kolege i kolegice danas sam se ugodno/neugodno (neznam ni sam) iznenadio kad sam u Palmotićevoj ulici ( za one koji neznaju di je to je ulica koja sjeće Jurišićevu ) vidio natpis Državna škola za javnu upravu. Moje je pitanje dali netko zna išta o tome ??? Pošto ništa konkretno nisam našao na netu
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Slabo ti lutaš internetom dok ne možeš naći ništa o toj školi


"...Državna škola će odmah, a najkasnije u roku 3 mjeseca od početka rada, od drugih javnopravnih tijela preuzeti poslove koji se odnose na izobrazbu službenika koji rade na poslovima vezanima za Europsku uniju, osobito službenika koji rade ili se pripremaju za rad sa fondovima Europske unije..."

144 22.12.2010 Uredba o osnivanju Državne škole za javnu upravu

"...No, čini se da ni samim osnivačima škole još nije jasno kako bi ona trebala funkcionirati. Za sada se, sudeći prema odgovorima koje smo dobili u Ministarstvu uprave, računa da će školu pohoditi službenici koji rade na poslovima vezanim za Europsku uniju, osobito oni koji rade ili se pripremaju za rad s fondovima EU. Predavači bi im trebali biti iskusnije kolege "koje su dugogodišnjim radom i usavršavanjem stekli potrebna znanja i vještine koje trebaju prenijeti mlađim ili novijim neiskusnijim kolegama". U resornom ministarstvu ističu kako će Državna škola osim javnih službenika angažirati i druge domaće i javne stručnjake te će surađivati s domaćim i stranim tijelima državne uprave, javnim i privatnim, prosvjetnim, znanstvenim ili drugim organizacijama, institucijama ili tvrtkama koje se bave izobrazbom..."

Javni službenici ponovo u školskim klupama - Zadarski list
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks