AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Civilno društvo i javna uprava

Tihana I.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li su predavanja obvezna za ovaj ispit u svojstvu redovnog studenta?
[DOUBLEPOST=1475846578,1475846538][/DOUBLEPOST]Da li su predavanja obvezna za ovaj ispit u svojstvu redovnog studenta?
 

andrijanak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li su predavanja obvezna za ovaj ispit u svojstvu redovnog studenta?
[DOUBLEPOST=1475846578,1475846538][/DOUBLEPOST]Da li su predavanja obvezna za ovaj ispit u svojstvu redovnog studenta?
Ja sam redovni student i prosle god nisam bila na predavanjima...isla sam samo na ispit i zamolila ga za potpis nakon sto sam polozila...
 

megi.mec

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ima li netko od studenata koji je položio ovaj kolegij ili ga polaže, knjigu Civilno društvo, Gojko Bežovan, Nakladni zavod Globus, str. 13.-96.? Nikako ne mogu pronaći tu knjigu u knjižnici fakulteta, gdje ste je vi nabavili?
 

andrijanak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima li netko od studenata koji je položio ovaj kolegij ili ga polaže, knjigu Civilno društvo, Gojko Bežovan, Nakladni zavod Globus, str. 13.-96.? Nikako ne mogu pronaći tu knjigu u knjižnici fakulteta, gdje ste je vi nabavili?
Ja sam položila ispit u 9 mj...nemam knjige iskopirane, ali posudila sam ih u knjižnici Božidara Adžije....
 

Zara2511

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Usmeni je trajao kojih 10-ak minuta, ako ne i manje, ugl.biramo si 3 poglavlja iz knjige jer se mijenjala literatura, moja pitanja su bila europeizacija, razlika između udruge i zaklade te dobra vladavina, bitno je da se priča i prolaz je zagarantiran. :) I da.. izlazila sam na rok 13.02.
 

Maja69

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel ima netko od redovnih da je upisao ovaj izborni? koja je literatura za ovu akad.god.? hvala
 

brineta12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel bio tko na prvom predavanju za izvanredne? Drugog predavanja nije bilo. Koja je literatura i koji je tip ispita? Tko ispituje?
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Drage kolegice i kolege, je li itko upisao civilno društvo i javnu upravu ove godine kao izborni predmet? Ja jesam, ali nemam tog predmeta u merlinu pod moji e-kolegiji i ne stižu mi nikakve obavijesti vezane uz predavanja i slično. Na studomatu je upisan i tamo je sve ok. Pa ako netko zna nešto o tome :) Hvala vam
 

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dakle, kolege, bilo tko tko je upisao još ovaj izborni - moooooolim vas za info - kako sam imala problema sa merlinom i nisam slušala prvo predavanje, a tokom ostalih predavanja profesor stalno spominje esej - do kada je rok za predaju eseja? Temu biramo sami? Na merlinu su samo upute za taj esej :oops: niš ne kužim
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam u rujnu polagala ovaj ispit, dugo ga nije bilo u izboru za izborni (ja sam ga daavno upisala), uglavnom odgovarala sam kod profesorice koja mi se javila na meet (nisam pisala esej, njega sam imala iz Ekonomija javnog sektora), razgovarale smo o člancima profesora, postavila mi je par pitanja iz tih članak i što ja mislim o tome. Ne sjećam se konkretnih pitanja.
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Za nas koji smo upisali ovaj predmet kao izborni, slušali smo predavanje u petak 15.10.2021., ispit će se polagati putem pisanja eseja na neku temu, temu možemo čak i sami predložiti a da se tiče civilnog društva. Predavanje je bilo zanimljivo, bar meni.
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Za nas koji smo upisali ovaj predmet kao izborni, slušali smo predavanje u petak 15.10.2021., ispit će se polagati putem pisanja eseja na neku temu, temu možemo čak i sami predložiti a da se tiče civilnog društva. Predavanje je bilo zanimljivo, bar meni.
Može li molim Vas kolegice informacija kada moramo predati taj esej i ima li negdje kakvih uputa ili nešto? Hvala
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može li molim Vas kolegice informacija kada moramo predati taj esej i ima li negdje kakvih uputa ili nešto? Hvala
Nije rekao na tom predavanju, pretpostavljam da u veljači kada su ispitni rokovi.
 

BiloStaa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, ima li netko esej da bi htio poslati? Poslužio bi samo kao primjer naravno, radi uvida kako to treba izgledati.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks