AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Cijena ispisa sa studija

xy_zg

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li itko zna da li se išta plaća ukoliko se želim ispisati sa studija?
Što je sve potrebno da bih se ispisala?
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
eto samo to sam našla u pravilniku:

Studentu koji se ispisuje sa studija Odjela izdaje se ispisnica s naznakom ovjerenih godina studija, s podacima o položenim ispitima, stegovnim
postupcima koji su u tijeku te podacima o godini u koju bi se student mogao upisati na studiju Odjela s obzirom na obveze koje je do tada ispunio.
O provedenom ispisu unosi se posebna zabilješka u indeks studenta koji se ispisuje sa studija Odjela.
tako da mislim da se ništa ne plaća
 

Leptiric_20

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li itko zna da li se išta plaća ukoliko se želim ispisati sa studija?
Što je sve potrebno da bih se ispisala?
mislim da se plaća nekih 150kn, jer kad se je frendica ispisivala s prava platila ej 150 kn, a kak smo mi povezani s pravom dosta u nekim stvarima, moguće da i mi nešta plaćamo!!
 

brianna

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dali netko zna sto je sve potrebno kod ispisivanja? Dali trebam neke papire, pisanje molbe itd. Hvala!
 

anchy14

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
za ispis je potrebna ispisnica il tak neš šta se kupi u knjižari,uplatnica (150 kn),orginalna maturalna svjedodžba,index i ixica,i sve bi trebalo biti odmah gotovo
 

NIKICA

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Treba ti indeks ,svjedozba o zavrsenoj maturi ispisnicu kupis u skriptarnici ali ako tamo nemaju uplatnicu kupis opcu uplatnicu u posti gdje pises pod opis placanja troskovi ispisa
 

love_music

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ok, tnx
još samo jedno pitanje, tu svjedodžbu o završenoj maturi, pa jel se to ne nalazi na faxu već, ne trebam sad ići u svoju srednju školu tražiti taj papir ponovno?
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ok, tnx
još samo jedno pitanje, tu svjedodžbu o završenoj maturi, pa jel se to ne nalazi na faxu već, ne trebam sad ići u svoju srednju školu tražiti taj papir ponovno?
to bi ti trebalo bit doma..na faxu ne čuvaju,nego vraćaju nakon upisa..a ak si izgubio,onda će ti škola naplatit izradu novih..
 

love_music

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hmm...da znam, samo što sad nemogu nikako naći to doma, pa sam pomislio da je to ostalo na faxu...al očito da ipak nije... a ništa, u školu po novu potvrdu!
 

minny

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna netko da li treba žig od knjižnice fakulteta ako nisam nikad ništa posudila, kod ispisa sa faksa ?
 

fakin

Super Moderator
zašto bi se uopće išla ispisati i plaćati im naknadu za to? jednostavno ne dođeš na upise i ispisana si i možeš se vratiti kad god želiš.
 

minny

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
U kojem vremenu mogu donijeti papire za ispis sa fakulteta, za vrijeme upisa ili kad ? Zna netko gdje se nalazi knjižnica da dobijem onaj žig kaj se traži (nisam ništa posuđivala, ali trebam taj žig valjda) ?
[DOUBLEPOST=1506263852,1506263078][/DOUBLEPOST]U kojem vremenu mogu donijeti papire za ispis sa fakulteta, za vrijeme upisa ili kad ? Zna netko gdje se nalazi knjižnica da dobijem onaj žig kaj se traži (nisam ništa posuđivala, ali trebam taj žig valjda) ?
[DOUBLEPOST=1506263907][/DOUBLEPOST]U kojem vremenu mogu donijeti papire za ispis sa fakulteta, za vrijeme upisa ili kad ? Zna netko gdje se nalazi knjižnica da dobijem onaj žig kaj se traži (nisam ništa posuđivala, ali trebam taj žig valjda) ?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks