AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Što sa knjigama/skriptama?

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Upisala sam prvu godinu stručnog studija javne uprave i imam nekih nejasnoća pa bi molila starije studente da mi pomognu. Konkretno, gdje mogu naći popis knjiga ili skripta koji su mi potrebni? Jel mi za sve predmete trebaju i jel ih trebam nositi na predavanja? Ne znam kak to sve funkcionira :oops:
 

Suzy91Zg

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Upisala sam prvu godinu stručnog studija javne uprave i imam nekih nejasnoća pa bi molila starije studente da mi pomognu. Konkretno, gdje mogu naći popis knjiga ili skripta koji su mi potrebni? Jel mi za sve predmete trebaju i jel ih trebam nositi na predavanja? Ne znam kak to sve funkcionira :oops:
Popis literature mozes naci na webu. Trazis predmete po katedrama i pise ti literatura
 

fakin

Super Moderator
Na predavanjima nosis sto ti zelis, ako ne zelis ne moras nista, nije to skola, ovdje sve sama određuješ
 

Monika02

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala na pomoći :):)
Bilo mi je logično da ne ih ne moramo baš nositi na predavanja, ali svejedno da ja pitam :D
 

mape5

Super Moderator
uza sav trud svih koji su napravili skripte i iz koji učimo ili ponavljamo, nabavi si službenu literaturu jer u svakoj skripti nešto fali, a najgore je na katedri za Upravnu znanost jer prokljuve skripte, pa čega nema u skriptama pa su ti to pitanja... sve u svemu.... ipak i službenu literaturu bar pročitati i sretno ;)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks