AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Vodič za buduće studente

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a di je porezni studij? :D

proslistala sam to u readeru i nisam vidla niš za nas...

nas niko ne doživljava ozbiljno :mama:
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej ljudi može li me netko reći koji ispiti su najteži? i kolko stranica ima najviše za naučit?

hvala svima
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej ljudi može li me netko reći koji ispiti su najteži? i kolko stranica ima najviše za naučit?

hvala svima
Svaki ispit je težak na svoj način, neki su teški jer je gradivo zamorno a neki su teški jer su profesori teški.
A i mislim da je to više individualno, ono što je meni teško ne mora biti i tebi.
Prva godina je dosta teška jer se radi sekcija i na kraju malo studenata upiše čistu drugu godinu.
Najviše stranica ima iz financiranja javne uprave-cca 750 ali nije gradivo teško, meni je to bilo lakše učiti nego nauku o javnoj upravi koja ima cca 250 stranica, opet nauka je uvijet za upis druge godine pa mora biti teška. vidjet ćeš sve sama. možeš malo prolistati teme sa prve godine pa ćeš i tako steći neki dojam.
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Svaki ispit je težak na svoj način, neki su teški jer je gradivo zamorno a neki su teški jer su profesori teški.
A i mislim da je to više individualno, ono što je meni teško ne mora biti i tebi.
Prva godina je dosta teška jer se radi sekcija i na kraju malo studenata upiše čistu drugu godinu.
Najviše stranica ima iz financiranja javne uprave-cca 750 ali nije gradivo teško, meni je to bilo lakše učiti nego nauku o javnoj upravi koja ima cca 250 stranica, opet nauka je uvijet za upis druge godine pa mora biti teška. vidjet ćeš sve sama. možeš malo prolistati teme sa prve godine pa ćeš i tako steći neki dojam.
aha hvala ti puno
a u usporedbi primjerice sa ekonomskim pošto sam ja mislila prvo upisati ekonomski ili fakultet za hotelski i turistički menadžment, dali je ovaj faks lakši ili teži? koje je tvoje mišljenje?

pozdrav

Svaki ispit je težak na svoj način, neki su teški jer je gradivo zamorno a neki su teški jer su profesori teški.
A i mislim da je to više individualno, ono što je meni teško ne mora biti i tebi.
Prva godina je dosta teška jer se radi sekcija i na kraju malo studenata upiše čistu drugu godinu.
Najviše stranica ima iz financiranja javne uprave-cca 750 ali nije gradivo teško, meni je to bilo lakše učiti nego nauku o javnoj upravi koja ima cca 250 stranica, opet nauka je uvijet za upis druge godine pa mora biti teška. vidjet ćeš sve sama. možeš malo prolistati teme sa prve godine pa ćeš i tako steći neki dojam.
aha hvala ti puno
a u usporedbi primjerice sa ekonomskim pošto sam ja mislila prvo upisati ekonomski ili fakultet za hotelski i turistički menadžment, dali je ovaj faks lakši ili teži? koje je tvoje mišljenje?

pozdrav
 

Nela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
mislim da je ovo teže od ekonomije
bar sam stekla takav dojam jer mi frendica ide na ekonomiju
ali ekonomija ti je logika a ovo je više štrebanje
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok!
jel se može otvorit tema upisi 2009/2010?

jel možda neko zna kad su upisi za upravni i porezni studij?
i kolko ljudi primaju?
 

žnida

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kak i kog da tražim kad oču da me određeni prof pita..znači da biram koji će me pitat..kom da se obratim???njemu??referadi??kom??
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks