AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Suvremene upravne doktrine

martina_sk

Administrator
predavanje je držala manojlovićka. još će ih održavati škarica, lalićka, marčetićka i koprić. ispit je pismeni utorkom (jedini na toj katedri na specijalističkom) ali su drugačija pravila. može se dobiti ukupno 15 bodova jer su bodovi od 0 do 3. 8 bodova je potrebno za prolaz, znači oko 60%. pitanja će biti esejska a ne detaljna kao prije već npr. objasni razvoj kameralizma. najvjerojatnije će se pisati 40 min (to je zaboravila pitati ostale na katedri). usmeni je kod koprića, a kad on ne bude mogao onda kod nje i škarice. literatura će biti najvjerojatnije sutra objavljena u izvedbenom planu na stranici katedre, ali rekla je da je marčetićka tražila da prezentacije (koje će iti objavljene) budu opširne tako da možemo učiti iz prezentacija. kontakt osoba je lalićka.
i koliko sam skužila predavaja za izvanredne nisu obavezna ali se predlaže da dođemo i naravno možemo dolaziti na predavanja za redovne. zadnje predavanje za izvanredne 21.1. će držati koprić pa bi na to možda bilo korisno otići. nismo se potpisivali, za sad joj nitko s katedre nije rekao da trebamo.
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel bio tko jučer na predavanju i da li je nešto bitno rečeno? Da li su zapisivali tko je došao?
 

martina_sk

Administrator
Jel bio tko jučer na predavanju i da li je nešto bitno rečeno? Da li su zapisivali tko je došao?
koliko su mi prenesli nisu se potpisivali i predloženo je izvanrednima da dođu na predavanje 10.12. a ne 3.12. kako je prvotno napisano.
 

martina_sk

Administrator
sad mi dvije kolegice govore da mi izvanredni moramo doći na predavanje sutra, 10.12. ja sam shvatila da nismo obavezni dolaziti na predavanja. da li itko zna što o tome?
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Na SUD-u prva dva predavanja nisu zapisivali, a na ovom 3.12. jesu, tako da ni ja ne znam, a ni oni valjda, koliko je sati obvezno dolaziti. Iako...prema onome što sam ja zapisala na prvom i drugom predavanju, 19.11.,03.12. (anarho-marksističko poimanje države i uprave) i 21.01.2015. su obvezni za izvanredne.
 

martina_sk

Administrator
evo sad kaže jedna kolegica da se zeznula i da je ona shvatila kako nisu obavezna za izvanredne. ovo s 3.12. je promijenjeno na danas 10.12. i to je kao za izvanredne. a možda zapisuju samo redovne jer oni moraju ići na predavanja. vidjet ćemo nakon danas. ako slučajno budu obvezna predavanja i za izvanredne budemo došli na neki drugi sat koji je kao samo za redovne, ne mogu nas spriječiti :)
 

schuman

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ove jeseni za vrijeme upisa sretoh prof. GLN (koja je glasila kao nositelj ovog kolegija) i kojoj iznijeh sve probleme sa kojima se susreću izvanredni studenti na ovom studiju ("najbolji u širem okruženju"), ista mi je rekla da apsolutno nitko i ništa ne može izvanrednima studentima uvjetovati nazočnost na predavanjima, jedino što može biti posljedica je viša ili manja ocjena na ispitu.
Ali kako je na ovom studiju apsolutno sve moguće, da redovni ne moraju polaziti predavanja i da budu stalno zaposleni, tako je i moguće da i izvanredni moraju polaziti predavanja obvezno...
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ove jeseni za vrijeme upisa sretoh prof. GLN (koja je glasila kao nositelj ovog kolegija) i kojoj iznijeh sve probleme sa kojima se susreću izvanredni studenti na ovom studiju ("najbolji u širem okruženju"), ista mi je rekla da apsolutno nitko i ništa ne može izvanrednima studentima uvjetovati nazočnost na predavanjima, jedino što može biti posljedica je viša ili manja ocjena na ispitu.
Ali kako je na ovom studiju apsolutno sve moguće, da redovni ne moraju polaziti predavanja i da budu stalno zaposleni, tako je i moguće da i izvanredni moraju polaziti predavanja obvezno...
:D
 

Dijana89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege i kolegice, da li je netko od Vas uspio nabaviti svu literaturu iz ovog predmeta i iz Modernizacije?
 

Dijana89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li sada ima toga u kopiraoni? Jer prije mjesec dana kad sam bila u Zagrebu bilo je samo nešto malo od literature. :/
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na stranici katedre je objavljeno da se naslov Paradoksi NJM odnosi na članak koji smo imali iz menadžmenta. Znači zanemarite stranice objavljene pod obveznom literaturom jer se radi o nama već poznatom članku
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks