AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Strani jezik za javnu upravu (engleski, njemački)

forum

<i>automatski bot</i>
Strani jezik za javnu upravu (engleski, njemački)

Sočanac, Javornik Ćubrić, Horvatić Čajko, Matijašević, Husinec
 

babydux

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Literatura za engleski I. - Dunja M. Vićan, Zlata Pavić, Branko Smerdel, English for Lawyers, 16th edition, Zagreb, 2008. Poglavlja 1, 2, 3, 8, 12, 13, 14, 15, 16
Engleski II. - Dunja M. Vićan, English for Public Administration, skripta. Poglavlja 1, 2, 3, 4, 5, 6 (skripta koju je moguće nabaviti samo u kopiraoni, nema je za kupiti)

Njemački I. i II. - Horvatić Čajko, Irena: Skripta: Njemački jezik za javnu upravu (isto kao i za engleski, samo u kopiraoni)

Sve su te informacije dostupne i na stranici fakulteta.

Što se tiče ispita iz engleskog pismeni dio i nakon toga usmeni. Nije potrebno briljirati na pismenom, najvažniji je usmeni. Najčešće pitanje - What is law?
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Literatura za engleski I. - Dunja M. Vićan, Zlata Pavić, Branko Smerdel, English for Lawyers, 16th edition, Zagreb, 2008. Poglavlja 1, 2, 3, 8, 12, 13, 14, 15, 16
Engleski II. - Dunja M. Vićan, English for Public Administration, skripta. Poglavlja 1, 2, 3, 4, 5, 6 (skripta koju je moguće nabaviti samo u kopiraoni, nema je za kupiti)

Njemački I. i II. - Horvatić Čajko, Irena: Skripta: Njemački jezik za javnu upravu (isto kao i za engleski, samo u kopiraoni)

Sve su te informacije dostupne i na stranici fakulteta.

Što se tiče ispita iz engleskog pismeni dio i nakon toga usmeni. Nije potrebno briljirati na pismenom, najvažniji je usmeni. Najčešće pitanje - What is law?
Ne znam zasto je objavljena literatura za 1. I 2.god, to nije literatura za specijalisticki
 

anci89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Tko ima engleski, izvanredni studij?! Da li tko zna koja je prava literatura za engleski neka napise?! Hvala! :D
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Tekstovi su tekstovi koje nam je dala profesorica na predavanju
Kolegice da li je još nešto rečeno o ispitu općenito i gdje bi se mogli naći ti tekstovi, jer neki izvanredni studenti, i ja među njima, nismo mogli biti na predavanjima. Hvala unaprijed.
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolegice da li je još nešto rečeno o ispitu općenito i gdje bi se mogli naći ti tekstovi, jer neki izvanredni studenti, i ja među njima, nismo mogli biti na predavanjima. Hvala unaprijed.
Nama redovnima nije poznato, mi smo se dogovorili s profesoricom da cemo ispit odraditi preko izlaganja uz pomoc prezentacija i vec smo svi to odradili tako da samo cekamo upis ocjene na roku, predlazem da profesorici posaljete mail
 

anci89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nama redovnima nije poznato, mi smo se dogovorili s profesoricom da cemo ispit odraditi preko izlaganja uz pomoc prezentacija i vec smo svi to odradili tako da samo cekamo upis ocjene na roku, predlazem da profesorici posaljete mail
imas li mail mozda od profesorice? bila bi zahvalna =)))
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
mail je [email protected]
Jučer je bilo prvo predavanje za izvanredne. Možeš birati dali ćeš napisati kratki seminarski rad i na usmenom pričati s njom o tome, ili imati klasični pismeni i usmeni (u tom slučaju, literatura su 10 tekstova koje nam je dala da si kopiramo). Moli da joj se svi izvanredni koji jučer nisu došli, jave na mail radi dogovora oko načina polaganja ispita.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mail je [email protected]
Jučer je bilo prvo predavanje za izvanredne. Možeš birati dali ćeš napisati kratki seminarski rad i na usmenom pričati s njom o tome, ili imati klasični pismeni i usmeni (u tom slučaju, literatura su 10 tekstova koje nam je dala da si kopiramo). Moli da joj se svi izvanredni koji jučer nisu došli, jave na mail radi dogovora oko načina polaganja ispita.
Kolegice da li su tekstovi komplicirani i da li se mogu nabaviti recimo u nekoj kopiranonici ili negdje drugdje, skenirani ili sl.? Pitam iz razloga što ne znam da li će biti teže pisati seminar (pitanje teme i literature) ili bi bilo jednostavnije naučiti tih 10 tekstova i to tako riješiti.
 

anci89

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zna li netko da li se negdje mogu iskopirati ti textovi ili da li ima netko skenirano? hvala! :D
 

dada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, je li prof.iz engleskog spominjala detalje za izradu seminarskih,poput literature?
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja nisam vidjela tekstove pa ne znam koliko su komplicirani, ali svakako mi se čine kompliciraniji od pisanja seminara. Ja sam se odlučila za seminar pa zato ni nemam te tekstove. Literaturu za seminar nije spominjala, jedino je rekla da mora biti barem dva izvora, i obavezno ih navesti u popis literature. Rad treba biti kratak, od 5 do 10 stranica.
 

dada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imate li vi mogućnost prijave ovog ispita preko studomata za lipanj? Ja ne, ne shvaćam zašto.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je još netko izabrao način polaganja ispita? Seminar ili ispit. Ne mogu se odlučiti pa ako netko ima bilo kakvih saznanja koja bi mi olakšala odluku, molim pomoć.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks