AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

specijalistički studij

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
razmišljam o upisu na specijalistički studij javne uprave, sada sam na trečoj godini javne uprave,zanima me koliko je zahtjevan, koliko je teško.dal su obvezna predavanja, svaka informacija dobro bi došla
hvala
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
razmišljam o upisu na specijalistički studij javne uprave, sada sam na trečoj godini javne uprave,zanima me koliko je zahtjevan, koliko je teško.dal su obvezna predavanja, svaka informacija dobro bi došla
hvala

Iskreno, meni je lakše nego prve dvije godine. doduše izvanredno sam, ali evo uz dvoje male djece i posao sam tu četvrtu godinu dala u roku, kao i većina mojih kolega.
Predavanja su manje više obavezna i uživo, iznimno stave online ako su bolesni.
Ima dosta grupnog rada, seminara i izlaganja ali i kolokvija koji ti stvarno uvelike olakšaju polaganje ispita.
Ja sam sada peta godina, čini mi se još i bolja nego 4.
Na 4 imaš komparativnu i sudsku kao dva malo teža predmeta, ostali su mogu položiti bez većih problema i poteškoća. Profesori su dostupniji nego na prve tri godine.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks