AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prodajem Prodajem literaturu za porezni i upravni studij

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prodajem literaturu za sljedeće ispite:
POREZNI STUDIJ - bankarstvo, kazneno i porez na dobit, te knjigu financijsko pravo i financijska znanost

UPRAVNI STUDIJ - opće upravno, osnove prava društava, građansko, obiteljsko, upravno postupovno pravo, poredbeno ustavno pravo, pravo europske unije, policijsko upravno pravo, izborni sustavi, konzularno, knjigu financijsko pravo i finacijska znanost

upiti u inbox
 

harisb

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel imaš možda zadatke sa vježbi za računovodstvo 2

jel imaš možda zadatke za računovodstvo 2 sa vježbi
 

rokomihael

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prodajem literaturu za sljedeće ispite:
POREZNI STUDIJ - bankarstvo, kazneno i porez na dobit, te knjigu financijsko pravo i financijska znanost

UPRAVNI STUDIJ - opće upravno, osnove prava društava, građansko, obiteljsko, upravno postupovno pravo, poredbeno ustavno pravo, pravo europske unije, policijsko upravno pravo, izborni sustavi, konzularno, knjigu financijsko pravo i finacijska znanost

upiti u inbox
Što imaš od općeg upravnog i upp-a???
 

bella kiss

pravnik?
Najviše mi je žao što sam prodao Političku ekonomiju Jakova Tironija.
Tako razumljive i genijalne knjige nisam sreo za svih mojih studija.
 

AnitaJ

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prodajem literaturu za sljedeće ispite:
POREZNI STUDIJ - bankarstvo, kazneno i porez na dobit, te knjigu financijsko pravo i financijska znanost

UPRAVNI STUDIJ - opće upravno, osnove prava društava, građansko, obiteljsko, upravno postupovno pravo, poredbeno ustavno pravo, pravo europske unije, policijsko upravno pravo, izborni sustavi, konzularno, knjigu financijsko pravo i finacijska znanost

upiti u inbox
Molim vas litetaturu za poredbeno ustavno i pravo eu.uzvanredni sam student.
molim za hitnost.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks