AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prodajem prodajem knjige i skripte za prvu godinu

tina94

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok, budući brucoši, ukoliko trebate knjige, skripte i općenite informacije o ispitima, profesorima itd. slobodno se javite u inbox. ja sam relativno uspješno prošla prvu god. ;)
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
skripte i općenite informacije o ispitima, profesorima itd.
zašto bi ti se, molim te, za informacije o profesorima i ispitima netko javljao u inbox?! Ako ne želiš javno sudjelovati na forumu, možda je bolje da uopće ne sudjeluješ. Nije ovo facebook.

Skoro godinu dana si na fourmu, kažeš da si uspješno položila prvu godinu, a niti jedno jedino pitanje s ipsita nisi napisala, praktički ništa korisno osim 14.04. tri nekakva posta za skriptarnicu.

Možda imaš svoje razloge i nemoj me shvatiti osobno, ali velim, nije ovo facebook nego forum i postoje neke konvencije sudjelovanja.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks