AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Prodajem Prodajem Knjige i skripte iz ustava rh, politologije i informatike

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ej !
Prodajem knjigu, i sve skripte iz USTAVA iz čega sam učila. Cijena 40kn

INFORMATIKA- knjiga, skripta, pitanja sa prošlih ispita (baš na zaokruživanje), sve iz čega sam učila, 40 kn

POLITOLOGIJA- knjiga, skripte -40 kn

Meni to više ne treba,pa da ne bacim, javite se na pm, il na mail [email protected]
Cijena- neznam po kolko se to inače prodaje, pa sam napisala okvirnu cijenu, naravno, da se to može i promijenit :) sve po dogovoru !:cool:
 

minny

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel možeš napisati koja je literatura za učit, jer sam našla na tri mjesta tri različite literature,a na predavanjima prof nije rekla konkretno rekla koja je već je sam rekla da se nalazi u žutoj knjižici pa me zanima da vidim dal imam dobro i zainteresirana sam za skripte iz info za ova pitanja na zaokruživanje ??? I jel možeš napisat onda koja poglavlja iz ustava treba učiti ?? I dal možda znaš isto koja poglavlja treba učiti iz financiranja onu prvu knjigz,za drugu (HFS) znam da treba cijelu i dal možda znaš gdje se može nabaviti najnoviji zakon o porezu na dohodak i dobit ???

Sorry ak gnjavim
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel možeš napisati koja je literatura za učit, jer sam našla na tri mjesta tri različite literature,a na predavanjima prof nije rekla konkretno rekla koja je već je sam rekla da se nalazi u žutoj knjižici pa me zanima da vidim dal imam dobro i zainteresirana sam za skripte iz info za ova pitanja na zaokruživanje ??? I jel možeš napisat onda koja poglavlja iz ustava treba učiti ?? I dal možda znaš isto koja poglavlja treba učiti iz financiranja onu prvu knjigz,za drugu (HFS) znam da treba cijelu i dal možda znaš gdje se može nabaviti najnoviji zakon o porezu na dohodak i dobit ???

Sorry ak gnjavim
:cool:
žuta knjižica ti je VODIČ KROZ STUDIJ , kupiš ga u knjižari pravnog fakulteta (mislim da je 20 il30kn) - isto tam gdje kupiš prijavnice.

Nisam baš skužila za kaj ti literaturara treba, pa ću pretpostavit.

Informatika- Dragičević- Kompjutorski kriminalitet i inf. sustavi (cijela knjiga), to je ono što japrodajem, plus skripta, i plus pitanja na zaokruživanje, nemam ih puno, al menije većina bila baš na mom testu, tak se se isplati.

Ustav: Smerdel, Sokol- Ustavno pravo, pglavlja I,II/1, III, IV/2, V/1, 3 (ustavni sud i pučki pravobranitelj) i 4, VI/2 I 3, VII, VIII, IX, X/1 I XI.
+ uSTAV RH i ustavni zakon o ustavnom sudu.

A fin, imaš na Naslovnica - Web pravnog fakulteta, odeš na katedru za fin i tam piše, il na dio foruma fin. i tam tipiše nova literatura.:proud:

očeš kupit informatiku il ?:unsure:
 

minny

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A ne treba ipak,nabavila sam...hvala za objašnjenje literature iz ustava :)
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ej !
Prodajem knjigu, i sve skripte iz USTAVA iz čega sam učila. Cijena 40kn

INFORMATIKA- knjiga, skripta, pitanja sa prošlih ispita (baš na zaokruživanje), sve iz čega sam učila, 40 kn

POLITOLOGIJA- knjiga, skripte -40 kn

Meni to više ne treba,pa da ne bacim, javite se na pm, il na mail [email protected]


SVE SKUPA = 100 KN !!
Cijena- neznam po kolko se to inače prodaje, pa sam napisala okvirnu cijenu, naravno, da se to može i promijenit sve po dogovoru !
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks