AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pripravništvo

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kako funkcionira sada ovo pripravništvo, jel se i za to objavljuju natječaji? Koliko sam gledala nisam uspjela nijedan pronaći.
 

LuciaL

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Možda griješim, ali mislim da se ta mjera ne odnosi na našu struku..
Odnosi se itekako. Zaručnik se prijavio prošle godine za pripravništvo u jednoj agenciji i prije par tjedana dobio ugovor na neodredeno i ostaje raditi. :)
Što se oglasa tiče, ima na portalima, on je konkretno ovaj vidio na stranici MojPosao.hr.
 

LuciaL

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kako funkcionira sada ovo pripravništvo, jel se i za to objavljuju natječaji? Koliko sam gledala nisam uspjela nijedan pronaći.
Ja također pokušavam naći nešto zadnjih tjedana,obzirom da mi se bliži kraj studiranja,no nažalost mislim da neko vrijeme zbog korone ne bude...barem su odgodili "do daljnjega" prijeme u državne službe - tako stoji u odluci na stranicama pojedinih ministarstava. :-(
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Odnosi se pripravništvo naravno i na nas. Međutim zbog posljedica pandemije za 2020. godinu je Odlukom Vlade zabranjeno zapošljavanje u državnim i javnim službama, JLRS i slično, ali je predviđena iznimka- uz odobrenje Ministarstva financija bi se moglo dopustiti zapošljavanje. Ali se ne zna u kojem omjeru će navedeno ministarstvo davati odobrenja. Tako da vjerujem da će biti natječaja do kraja godine, ali u znatno manjem opsegu nego prijašnjih godina.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks