AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pripravnički staz

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Otam

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dali mi nakon fakulteta moramo ici na pripravnicki godinu dana ili ne? Radim pa ni sam ne znam dali dati otkaz pa trazit pripravnicki ili se mogu javljati na natjecaje bez da sam radio tih godinu dana kao pripravnik?
 

martina_sk

Administrator
koliko sam ja skužila sada u potrazi za poslom s godinom dana iskustva na poslovima VŠS, da bi radio u državnoj i lokalnoj upravi na poslovima SSS (koji nisu pripravnički) moraš imati godinu dana iskustva na odgovoarajućim poslovima a to znači na poslovima SSS. što će reći, ako si sad radio/la na poslovima SSS i završiš ovaj faks da bi radio/la na VŠS radnom mjestu koje nije pripravničko moraš imati godinu dana (ili koliko već traže) iskustva na poslovima VŠS.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks