AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Predavanja i potpisi

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me da li se na sva predavanja mora obavezno dolaziti? Kada obično budu i koliko traju? Redovni sam student poreznog odjela!
 

frend

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Oglasna ploča, ispitni rokovi, rasporedi predavanja i sl.

Zanima me da li se na sva predavanja mora obavezno dolaziti? Kada obično budu i koliko traju? Redovni sam student poreznog odjela!
Na neka predavanja ne moraš dolaziti, jer profesori svima podjele potpise u zadnja dva tjedna semestra! Jedino neki profesori traži da se potpiše oni koji su prisutni, pa na temelju toga mogu izaći na kolokvije!
 

Sara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Dobar savjet! Još nešto, iako ne trebate ići na predavanja, toplo preporučam da povremeno odete iz razloga što vam profesori uvijek kažu nešto bitno za ispit! Ja sam to propustila! :confused2:
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Dobar savjet! Još nešto, iako ne trebate ići na predavanja, toplo preporučam da povremeno odete iz razloga što vam profesori uvijek kažu nešto bitno za ispit! Ja sam to propustila! :confused2:
Jesu predavanja obično u jutarnjim ili poslijepodnevnim satima? Ili u nekim trećim terminima?
 

la_barbara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Još jedno pitanje, ja sam redovna na poreznom studiju, ali radim uz faks, tj. počela sam raditi i mislim nastaviti kad počne faks! Radno vrijeme mi je uvijek popodne, jer ne radimo ujutro, pa me zanima ako mi zbog posla ne paše grupa, da li se mogu prebacit u drugu? Pisali ste nešto o tome, neki kažu da se može, neki da ne može, neki da moraš prvo pitati, neki da ne moraš uopće, nego samo dolaziš gdje ti paše itd... Ne bi se htjela zeznuti! Hvala :Hail:
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

Budući da su ti na poreznom na prvoj godini sva predavanja u jutarnjem terminu, popodne možeš raditi! No iako su neobavezna u smislu da ti nitko ne bilježi dolaske i time uvjetuje potpise na kraju semestra, preporučam ti da se uhvatiš knjige od početka! Kad sve to krene vidjet ćeš da li ćeš biti u stanju uskladiti i posao i faks i učenje! Iz mog iskustva, dosta je teško!
 

čokolada14

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ej ljudi...evo ja sam novopečeni brucoš:proud:...imam par pitanjca - da li su grupe za predavanja složene po abecedi i kolko nas je otprilike u jednoj grupi? Dal se točno zna kad će biti objavljen raspored grupa i predavanja?? hvala na odg unaprijed!!! :happy: p.s da li ima nekih nada da se osnuje udruga studenata poreznog studija..mislim da bi to puno pomoglo mnogima, a pogotovo nama brucošima koji smo jako izgubljeni...
 

frend

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Porezni studij

Mi upisani prošle godine nismo bili podjeljeni na grupe za predavanja. Na većini predavanja i nije bilo baš puno ljudi,10-20.. Što se tiče osnivanja udruge,inicijativa za to postoji i to će se vjerojatno razrađivati kad počnu predavanja,tj., uskoro. Vjerujem da će svi zainteresirani biti obavješteni o detaljima preko foruma,kao i što će se vjerojatno moći aktivno uključiti u osnivanje i rad same udruge..
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Porezni studij

ej ljudi...evo ja sam novopečeni brucoš:proud:...imam par pitanjca - da li su grupe za predavanja složene po abecedi i kolko nas je otprilike u jednoj grupi? Dal se točno zna kad će biti objavljen raspored grupa i predavanja?? hvala na odg unaprijed!!! :happy: p.s da li ima nekih nada da se osnuje udruga studenata poreznog studija..mislim da bi to puno pomoglo mnogima, a pogotovo nama brucošima koji smo jako izgubljeni...
Bubući da su kao i lani upisali 120 studenata, nema potrebe za grupama jer svi stanete u Dvoranu II.! Prvi tjedan će biti gužva i tražit će se mjesto više, a kako vrijeme bude odmicalo, tj. kad se bolje upoznate i vidite kak sve to izgleda, dolazit će vas sve manje i manje tak da ćete neke kolege ponovno vidjeti tek na kraju semestra u 1 mjesecu kad se budu skupljali potpisi! :rofl:

Raspored predavanja ti je objavljen na oglasnoj ploči na faksu!

O osnivanju udruge postoji ideja i ubrzo bi se trebalo pristupiti realizaciji!
 

isoos

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da li je potreban potpis za izaci na ispit?

naime, nemam potpis iz dva kolegija i danas sam bio u referadi jer sam cuo da postoji opcija da dam nekih 100tinjak kn i dobijem sve potpise, i zena mi kaze da meni potpisi ne trebaju da izadem na ispit (?!), nego da se tek na kraju godine vrsi testiranje semestara i da onda mogu iskoristiti tu opciju sa 100tinjak kn. e sad, mene zanima da li je to stvarno tako da mogu izaci na ispit bez potpisa, jer ne bih zelio da mi se dogodi da naucim pa da me profesor ne pusti da izadem na ispit jer nemam potpis. puno hvala
 

Pontifex

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Da li je potreban potpis za izaci na ispit?

Možeš dobiti potpise ukoliko odeš kod profesora na konzultacije i uljudno zamoliš potpis, bez da plaćaš išta!
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Da li je potreban potpis za izaci na ispit?

naime, nemam potpis iz dva kolegija i danas sam bio u referadi jer sam cuo da postoji opcija da dam nekih 100tinjak kn i dobijem sve potpise, i zena mi kaze da meni potpisi ne trebaju da izadem na ispit (?!), nego da se tek na kraju godine vrsi testiranje semestara i da onda mogu iskoristiti tu opciju sa 100tinjak kn. e sad, mene zanima da li je to stvarno tako da mogu izaci na ispit bez potpisa, jer ne bih zelio da mi se dogodi da naucim pa da me profesor ne pusti da izadem na ispit jer nemam potpis. puno hvala
slažem se sa kolegom pontifex.

p.s.
ako si redovni student - potreban ti je potpis za izlazak na ispit.
ako si izvanredni - ne trebaš potpis (ni na ispitu, niti na kraju godine dok testiraš semestar)
 

pekto1200

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li je potreban potpis za izaci na ispit?

a kad bi bilo najbolje otic na konzultacije da se dobije potpis???
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Da li je potreban potpis za izaci na ispit?

Najčešće studenti idu u 9. mj. po potpise koje nemaju...
 

pekto1200

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li je potreban potpis za izaci na ispit?

a sta ako nemam sad niti jedan potpis??jel mogu ic na ispite bez potpisa???
 

malaplava

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li je potreban potpis za izaci na ispit?

a sta ako nemam sad niti jedan potpis??jel mogu ic na ispite bez potpisa???
Možeš na ispite bez potpisa.Čak ako položiš pri upisu ocjene tražiš od profesora potpis i on ti da bez ikakvih problema.Znači,ne moraš ni na konzultacije samo zbog potpisa. :wink5:
 

chee2

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Osnove ustavnog prava

Ja nisam mogla dolaziti na predavanja koja su bila za izvanredne studente, pa me zanima:
1. da li i nama izvanrednima trebaju potpisi
2. da li su ih dijelili na predavanjima prošli tjedan??:confused2:

Hvaaaalaaa :happy:
 

pekto1200

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Da li je potreban potpis za izaci na ispit?

ja sad niš ne kužim...negdje piše da mi treba potpis ako želim na ispit a negdje da mi ne treba???kome da vjerujem??daj mi ti mutley sve objasni molim te
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Osnove ustavnog prava

Ja nisam mogla dolaziti na predavanja koja su bila za izvanredne studente, pa me zanima:
1. da li i nama izvanrednima trebaju potpisi
2. da li su ih dijelili na predavanjima prošli tjedan??:confused2:

Hvaaaalaaa :happy:
Izvanrednim studnetima ne trebaju potpisi tak da možeš mirno spavati :wink:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks